افتتاح رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه

افتتاح رادیو عدالت در آستانه هفته قوه قضائیه
calendar چهارشنبه 29 خرداد 1398 در 16:33
مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی از افتتاح رادیو عدالت با حضور معاون اول قوه قضائیه خبر داد.

حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی با اعلام خبری گفت: با تدابیر و راهبری حمید شاه‌آبادی معاونت صدای رسانه ملی و همکاری قوه قضاییه، رادیو عدالت با شعار «قانون برای همه، همه مطیع قانون» با حضور حجت الاسلام اژه ای معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام موسوی مقدم قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مسئولان معاونت صدا و قوه قضائیه روز شنبه یکم تیرماه افتتاح می‌شود که در ایام هفته قوه قضائیه از یکم تا دهم خرداد ۹۸ روی موج اف ام ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز و از طریق اپلیکشین ایرانصدا قابل دریافت است. این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: تقویت نگرش جامعه و بایدهای حقوقی سبک زندگی ایرانی- اسلامی، معاضدت‌های رسانه‌ای در جهت ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، افزایش دانش آحاد جامعه با حقوق و تکالیف خود در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و قضایی در جهت کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی و نیز تشریح و انعکاس برنامه ها و فعالیت های دستگاه قضا از اهم ماموریت های رادیو عدالت است.

مدیر روابط عمومی معاونت صدا بیان کرد: کمک به دستگاه قضایی برای تعامل با جامعه، شناسایی جریان‌های موثر در ارتقای کارآیی و اثربخشی دستگاه قضایی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارایه راهکارهای موثر در جهت پیشگیری از آنها از اهداف کلان این رادیو است.

وی در پایان با بیان اینکه این رادیو در سه حوزه راهبردی اقدام خواهد کرد، گفت: حوزه اجتماعی و مردمی، حوزه نهادهای مدنی و سازمان‌های مردم‌نهاد، حوزه نهاد تصمیم گیری و دستگاه قضایی از بخش‌های اصلی فعالیت این رادیو است.

حمیدرضا صحرا گرد به عنوان مدیر رادیو عدالت منصوب شده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8959/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو