فعالیت‌های فرهنگی سینما آزادی گسترش می‌یابد/افزودن ظرفیت‌های جدید

فعالیت‌های فرهنگی سینما آزادی گسترش می‌یابد/افزودن ظرفیت‌های جدید
calendar یکشنبه 12 خرداد 1398 در 17:27
سجاد نوروزی مدیر جدید پردیس سینمایی آزادی که صبح امروز ۱۲ خردادماه به این سمت منصوب شد، به ارائه برنامه‌های خود برای پردیس سینمایی آزادی پرداخت.

سجاد نوروزی مدیر جدید پردیس سینمایی آزادی که صبح امروز ۱۲ خردادماه جایگزین رضا سعیدی‌پور در این سینما شد، درباره برنامه‌های خود برای این سینما گفت: پردیس سینمایی آزادی از مهمترین فضاهای فرهنگی تهران است به طوری که هم در چرخه اکران موجودیت جدی و اثرگذار و هم مقبولیت و وجاهتی بین مردم دارد، محل رجوع آن‌هاست و خانواده‌ها برای تماشای فیلم‌ها و گذراندن وقت خود این سینما را انتخاب می‌کنند.

وی ادامه داد: ما این مسیر و سرویس‌دهی مطلوب را که از قبل وجود داشته است، ادامه می‌دهیم البته یک سری ظرفیت‌ها و رخدادهای هنری فرهنگی جدید به این مجموعه اضافه می‌شود که البته این موارد باز هم در چارچوب خدمت رسانی به اهالی سینما خواهد بود.

نوروزی اظهار کرد: امیدوارم با همکاری اهالی سینما بتوانیم مجموعه‌ای از کارهای جدید و ظرفیت‌های تازه را در این پردیس فراهم کنیم که مکمل حضور جدی مردم باشد؛ یعنی اگر مردم برای اکران و تماشای فیلم این پردیس را انتخاب کرده‌اند برای فعالیت‌های فرهنگی هنری مکمل هم باز انتخابشان پردیس سینمایی آزادی باشد.

وی افزود: امیدوارم از این به بعد ما با «پردیس فرهنگی سینمایی آزادی» مواجه باشیم. در این مسیر بخشی از کارها مربوط به خود سینماست برای مثال نشست‌های نقد و بررسی آثار، برنامه‌های جدی برای تبلیغات فیلم‌های روی پرده، اکران‌های خیریه و… را خواهیم داشت و به مرور برنامه‌های دیگر را نیز اعلام می‌کنیم. همچنین با توجه به تأکیدات ریاست سازمان تبلیغات اسلامی و ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری به عنوان سهامداران اصلی سینما آزادی، ورود موثر و مطالعه شده‌ای با حفظ کارکرد و تقویت سینما در حوزه دیگر کارهای فرهنگی خواهیم داشت اما این فعالیت‌ها به گونه‌ای نخواهند بود که مخل فعالیت‌های سینمایی باشد.

نوروزی در پایان درباره مدت زمان حکم ریاست خود گفت: فکر نمی‌کنم این حکم محدودیت زمانی داشته باشد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8920/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو