برپایی کارگاه‌های یک روزه سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر

برپایی کارگاه‌های یک روزه سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر
calendar یکشنبه 12 خرداد 1398 در 17:26
کارگاه‌های یک روزه آموزش آزاد دانشگاه هنر و مؤسسه افرامانا در شش رشته سینما و تئاتر از ۲۲ تا ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ برگزار می شود.

به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری افرامانا، در کارگاه‌های تخصصی یک روزه سینما و تئاتر این دوره که از ۲۲ تا ۲۸ خردادماه ۱۳۹۸ در ۶ رشته سینما و تئاتر برگزار می شود، ۶ مدرس تئاتر و سینما، ۶ عنوان کارگاه تخصصی را به ترتیب با عناوین آشنایی با بازیگری در سینما، نمایشنامه نویسی معاصر، ایده های کارگردانی، بازیگری ادراک و اجرا، فیلمنامه نویسی انیمیشن: خلق خنده و شخصیت شناسی تدریس می کنند.

در این کارگاه های تخصصی بهاره رهنما آشنایی با بازیگری در سینما، محمد رحمانیان نمایشنامه نویسی معاصر، محمد مساوات ایده های کارگردانی، رضا بهبودی بازیگری: ادراک و اجرا، بهرام جلالی پور فیلمنامه نویسی انیمیشن: خلق خنده و بهزاد صدیقی شخصیت شناسی را به هنرجویان آموزش می دهند.

نخستین دوره کارگاه های کوتاه مدت سینما و تئاتر آموزش آزاد دانشگاه هنر و موسسه افرامانا در هفته سوم و چهارم خردادماه ۱۳۹۸ توسط مؤسسه فرهنگی هنری افرامانا برگزار می شود.

علاقه مندان برای شرکت و ثبت نام در نخستین دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی این مؤسسه می‌توانند با شماره تلفن‌های ۶۶۴۸۲۷۳۴ و ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۱۱ تماس بگیرند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8919/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو