فرصت اکران فیلم‌های نوروز ۹۸ به پایان رسید/ عقد سه قرارداد جدید

فرصت اکران فیلم‌های نوروز ۹۸ به پایان رسید/ عقد سه قرارداد جدید
calendar یکشنبه 12 خرداد 1398 در 17:24
سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به اینکه قرارداد ۳ فیلم سینمایی بسته شد تاکید کرد فرصت نمایش آثار اکران نوروزی به پایان رسید.

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش  با اشاره به جلسه امروز گفت: در جلسه شورای صنفی نمایش که امروز یکشنبه ۱۲ خردادماه برگزار شد، پایان نمایش فیلم‌های نوروز در سرگروه‌ها بجز فیلم «پیشونی سفید ۳» به دلیل پایان تعداد هفته اکران بر اساس آئین نامه اعلام شد و نمایش این فیلم‌ها تنها در پردیس‌های سینمایی ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه شورا پیشنهاد کرده در طول سال هر دفتر پخش تنها امکان اکران ۲ فیلم را در یک سرگروه داشته باشد، بیان کرد: قرارداد فیلم «قصر شیرین» به کارگردانی رضا میرکریمی در گروه سینمایی آزادی، بعد از فیلم «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی بسته شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش ادامه داد: همچنین فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی بعد از فیلم «دختر شیطان» در گروه سینمایی فرهنگ نمایش داده می‌شود و قرارداد «ایده اصلی» به کارگردانی آزیتا موگویی بعد از فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار اکران می‌شود.

فرجی در پایان گفت: «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی، «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور و «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی به ترتیب در سر گروهای آزادی، استقلال، فرهنگ و آستارا از چهارشنبه ۱۵ خردادماه اکران می‌شوند و نمایش فیلم‌های «نبات» و «تگزاس» و «سامورایی در برلین» در سینماها ادامه دارد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8918/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو