برپایی کارگاه‌های تخصصی و آموزشی در چهار رشته هنری

برپایی کارگاه‌های تخصصی و آموزشی در چهار رشته هنری
calendar سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 در 17:35
نخستین دوره‌ کارگاه‌های تخصصی و آموزشی مؤسسه «افرامانا» در چهار رشته هنری در بهار و تابستان ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

به نقل از روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری «افرامانا»، در نخستین دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی مؤسسه «افرامانا» که از خردادماه ۱۳۹۸ در چهار رشته سینما، تئاتر، ادبیات داستانی و عکاسی برگزار می‌شود، هفت مدرس تئاتر، هفت عنوان کارگاه تخصصی آموزشی را به ترتیب با عناوین اصول داستان نویسی، طراحی خلق شخصیت درام، کارگردانی تئاتر به شیوه کالبدشکافی، پیش از بازی، کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک در بازیگری، فیلمنامه نویسی از ایده تا پایان نگارش فیلمنامه بلند سینمایی و عکاسی از زندگی روزمره تدریس می‌کنند.

در این کارگاه‌های تخصصی، امیرحسن چهلتن (اصول داستان نویسی)، محمد چرم‌شیر (طراحی خلق شخصیت درام)، آرش دادگر (کارگردانی تئاتر به شیوه کالبدشکافی)، علیرضا آرا (پیش از بازی)، بهزاد صدیقی (کالبدشکافی شخصیت‌های دراماتیک در بازیگری)، علی اصغری (فیلمنامه‌نویسی از ایده تا پایان نگارش فیلمنامه بلند سینمایی) و بهنام صدیقی (عکاسی از زندگی روزمره) را به هنرجویان آموزش می‌دهند.

نخستین دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی سینما، تئاتر، ادبیات داستانی و عکاسی از نیمه دوم خردادماه ۱۳۹۸ توسط مؤسسه فرهنگی هنری «افرامانا» برگزار می‌شود. لازم به یادآوری است هنرجویانی که در بیش از یک کارگاه ثبت نام کنند از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار می‌شوند.

علاقه مندان برای شرکت و ثبت نام در نخستین دوره کارگاه‌های تخصصی و آموزشی این مؤسسه می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۹۳۵۹۵۵۹۴۱۱ و ۰۹۱۹۶۰۶۶۲۸۷۷ تماس بگیرند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8849/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو