توفیق اقتباس تازه از قصه استیون کینگ/ «دامبو» ۲۰۰ میلیون دلاری شد

توفیق اقتباس تازه از قصه استیون کینگ/ «دامبو» ۲۰۰ میلیون دلاری شد
calendar دوشنبه 19 فروردين 1398 در 13:08
در حالی که «دامبو» به کارگردانی تیم برتون آمار فروش خود را در سطح جهان به ۲۰۰ میلیون دلار رساند، «شزم» نیز با رقم قابل توجه ۱۵۸.۶ میلیون دلار اکرانش را آغاز کرده است.

به نقل از ورایتی، در آمریکای شمالی داستان کمیک بوکی پسر جوانی که به یک ابرقهرمان بزرگ تبدیل می‌شود، در اولین آخر هفته اکرانش ۵۳ میلیون دلار فروخت و در بازار جهانی فروشش را به ۱۵۸.۶ میلیون دلار رساند.

استودیو برادران وارنر ۹۸ میلیون دلار برای ساخت «شزم!» هزینه کرده و یکی از تأثیرگذارترین فیلم‌های ابرقهرمانی را ساخته است.

«شزم!» در سه روز در چین فروشش را به ۳۰.۹ میلیون دلار رساند، در مکزیک ۶.۲ میلیون دلار، در بریتانیا ۵.۳ میلیون و در روسیه ۵.۲ میلیون دلار فروخت.

در همین حال «دامبو» محصول دیزنی در مکان دوم باکس آفیس جهانی ایستاد و در دو هفته فروشش را به ۲۰۰ میلیون دلار رساند. این فیلم به کارگردانی تیم برتون در آخر هفته‌ای که گذشت ۳۹.۶ میلیون دلار دیگر فروش کرد و در مجموع در بازار بین‌المللی ۱۳۷.۵ و در بازار داخلی آمریکا ۷۶ میلیون دلار فروش کرد.

فیلم جدید «گورستان حیوانات خانگی» محصول پارامونت که بر مبنای رمانی ترسناک از استیون کینگ ساخته شده نیز کارش را با فروشی ۱۷.۳ میلیون دلاری از نمایش در ۴۶ منطقه جهان شروع کرد و در باکس آفیس داخلی آمریکا در سه روز اول نمایشش ۲۵ میلیون دلار فروخت. این فیلم که به نویسندگی جف بولر و کارگردانی کوین کولش و دنیس ویدمایر شکل گرفته و جیسون کلارک، ایمی سایمتز و جان لیسگو بازیگران آن هستند، با هزینه ۲۱ میلیون دلاری ساخته شده است.

در همین حال «کاپیتان آمریکا» هنوز در چارت‌های فروش حضور دارد و این هفته ۱۴.۱ میلیون دلار دیگر از نمایش در ۵۵ بازار بین‌المللی کسب کرد. این فیلم در نیمه هفته گذشته آمار فروشش را از یک میلیارد دلار عبور داد و اکنون ۱.۰۳ میلیارد دلار فروش کرده است.

«ما» محصول یونیورسال نیز با فروش ۷.۳ میلیون دلار دیگر تاکنون فروشش را به ۲۰۰ میلیون دلار در بازار جهانی رسانده است. این فیلم ۱۵۲.۴ میلیون دلار در بازار داخلی آمریکا و ۶۴.۲ میلیون دلار در بازار بین‌المللی فروش کرده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8759/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو