«ملکه زیبایی لی‌نین» به ایستگاه آخر رسید/ پایان «۳۰ دی ۹۵»

«ملکه زیبایی لی‌نین» به ایستگاه آخر رسید/ پایان «۳۰ دی ۹۵»
calendar یکشنبه 12 اسفند 1397 در 17:27
۲ نمایش «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی به اجرای خود در تماشاخانه سپند پایان دادند.

به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سپند، اجرای نمایش‌های «۳۰ دی ۹۵» به کارگردانی احسان حاجی‌پور و «ملکه زیبایی لی‌نین» به کارگردانی سید شایان موسوی در تماشاخانه سپند به پایان رسید.

امید معلم (فرزند علی معلم) و تهیه‌کننده «۳۰ دی ۹۵» در پایان شب آخر این نمایش، خواستار یک دقیقه سکوت برای درگذشت خشایار الوند شد و همچنین با فراخواندن مادرش (آذر معماریان) روی صحنه، این نمایش را تقدیم به روح علی معلم کرد و گفت: اگر پدرم حضور داشت حتماً در شب آخر این نمایش حاضر می‌شد.

شب پایانی «۳۰ دی ۹۵» با حضور مهمانانی همچون علی مرادخانی، نوید محمدزاده و الهام شعبانی همراه بود.

«۳۰ دی ۹۵» نمایشی به نویسندگی و کارگردانی احسان حاجی‌پور و تهیه‌کنندگی امید معلم بود که سام درخشانی، محمدرضا سامیان، متین ستوده، جوانه دلشاد و سمیرا حسن‌پور (به ترتیب ورود به صحنه) در آن به ایفای نقش می‌پرداختند.

«ملکه زیبایی لی‌نین» نیز بر اساس متنی از مارتین مک دونا، ترجمه حمید احیا و کارگردانی سیدشایان موسوی، نمایش دیگری بود که به اجرای خود در سپند پایان داد.

بازیگران این اثر نمایشی (به ترتیب ورود به صحنه) مائده ندیمی، مهتاب حیدری، امین رضا ملک محمودی و مصطفی دارابی بودند.

هم اکنون ۲ نمایش «هفتمین جان سگ» به نویسندگی و کارگردانی مهدی کوشکی و «جوادیه» به نویسندگی کهبد تاراج و کارگردانی رامین معصومیان به ترتیب در ساعت‌های ۱۸:۴۵ و ۲۰:۳۰ در تماشاخانه سپند روی صحنه هستند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8640/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو