گفتگوی آینه نیوز با مینا جعفرزاده، بازیگر سینما و تلویزیون

هر جا که میروم درباره اخراجی ها میپرسند

هر جا که میروم درباره اخراجی ها میپرسند
calendar چهارشنبه 01 اسفند 1397 در 11:15
یکی از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون که در فیلمها و سریالهای مختلفی بازی کرده است، خانم مینا جعفرزاده می باشد که یکی از مادران معروف سینمای ایران است.

ناصر قناعتی: او که در فیلمها و سریالهای متعددی بازی کرده و با بازی در فیلم اخراجی ها معروف شد، هم اینک سریال نهنگ آبی را در شبکه نمایش خانگی دارد. مینا جعفرزاده درباره نقش خود در سریال جدید فریدون جیرانی به آینه نیوز گفت: یکی از نقشهای این خانواده به من پیشنهاد شد و من هم پذیرفتم. مساله مهم گروهی است که با آنها کار میکنم که با آنها احساس خستگی نشود. سریال نهنگ آبی میتواند در شبکه خانگی مخاطبان زیادی جذب کند و به نظرم مورد توجه مردم قرار میگیرد چون قصه تازه ای دارد و تیم تولید و کارگردان حرفه ای و کاربلدی دارد. من هم سعی کردم نقشی که به عهده ام گذاشتند را بازی کنم. همچنان نهنگ آبی در حال تولید است و من نقش مادر را بازی میکنم.

این بازیگر قدیمی درباره دیگر پروژه هایش گفت: در تابستان یک فیلم سینمایی هم بازی کردم که هنوز اکران نشده است. سریالهایی هم پیشنهاد میشود و باید ببینم کدام یک مناسبتر است و بتوانم در آنها فرصت کار پیدا کنم.

بازیگر نقش «خاله جان» درباره بهترین بازیهایی که در سریال و سینما انجام داده است، گفت: در سینمایی ها فیلم اخراجی ها و خدا نزدیک است را نتخاب میکنم و در سریالها هم به نظرم نقش خورشید خانم بیشتر دیده شد و خوب بود. این سریال خیلی قدیمی بود اما به نظرم کار خوبی بود و مردم هم پسندیدند. مینا جعفرزاده درباره اینکه به کدام نقش کمدی یا جدی علاقمند است، گفت: فرقی نمیکند که چه نقشی باشد. فقط باید به من بخورد. البته بعضی کمدیهای سبک را نمی پسندم که بازی نمیکنم اما کارهایی که درست و خوب نوشته شده باشد و طنز هم باشد بازی میکنم و ایرادی ندارد.

مینا جعفرزاده درباره بازیگران نقش مکمل گفت: ما بازیگران خوب و توانایی داریم و جوانها هم با انگیزه وارد کار شدند. همه استعداد دارند و نمیتوانم بازیگر خاصی را نام ببرم. اما هر چه پارتنر آدم خوب باشد برای بازیگر بهتر است و راحت تر میتواند بازی کند. فرقی نمیکند. خود من هم باید در برابر آن پارتنر قوی باشم. نمیشود اسم بازیگران خاصی را آورد اما بازیگران خوب در کشورمان زیاد هستند.

بازیگر فیلم اخراجی ها در ادامه گفت: من هم میخواهم که نقشهای متفاوتی به من داده شود اما معمولا نقش مادر خانواده را بازی میکنم. درباره کارهای دیگر سینما و تلویزیون هم نمیتوانم نظر بدهم. چون نه فرصت کردم که کارها را ببینم و نه اینکه منتقد هستم. مهم این است که کاری که به عهده ما گذاشته میشود به بهترین شکلی انجام شود.

مینا جعفرزاده دلیل موفقیت فیلم اخراجی ها را تیم تولید میداند و در این باره به آینه نیوز گفت: همه اعضای تیم تولید و عوامل فنی و بازیگرها خوب و متحد بودند. یک نفر به تنهایی نمیتواند کار را اداره کند و نیاز به همراهی همه است. خوشبختانه اخراجی ها خیلی دیده شد و هر جا که میروم درباره اخراجی ها میپرسند. هم داستان جذابی داشت و هم موضوع تازه ای بود. وجود امین حیایی، کامبیز دیرباز، ارژنگ امیرفضلی و بقیه بازیگران و کارگردان باعث شد کار یکدست و شیرینی برای مردم تولید شود که با استقبال مخاطبان هم همراه بود.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8566/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو