«مورچه‌ها» وارد سالن اصلی نمی‌شوند/ «به مقیاس ۴ دهه» در تئاتر شهر

«مورچه‌ها» وارد سالن اصلی نمی‌شوند/ «به مقیاس ۴ دهه» در تئاتر شهر
calendar سه شنبه 11 دي 1397 در 08:53
نیمه اول سال ۹۸ نمایش «به مقیاس ۴ دهه» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

خیرالله تقیانی‌پور نویسنده و کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های خود در زمینه کارگردانی، گفت: نمایشنامه‌ای با عنوان «مورچه‌ها» نوشته‌ام که یک اثر پربازیگر است و روایتگر زندگی در یک کلونی مورچه است؛ مورچه‌ها روزی ناخواسته می‌بینند بچه‌هایی که به دنیا می‌آیند ناقص هستند و تصمیم می‌گیرند که به زندگی مورچه‌ای خاتمه دهند.

وی ادامه داد: این نمایش را برای اجرا در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر پیشنهاد دادم ولی به دلیل اینکه قرار است سالن اصلی در اردیبهشت سال ۹۸ به دلیل بازسازی تعطیل شود و نمایش «مورچه‌ها» نیاز به سالن بزرگ برای اجرا دارد، از اجرای آن منصرف شدم.

تقیانی‌پور اظهار کرد: نمایش «مورچه‌ها» را برای اجرا در تالار وحدت پیشنهاد داده‌ام ولی نمی‌دانم که این امکان فراهم خواهد شد یا نه.

این کارگردان تئاتر با اشاره به اجرای نمایش «به مقیاس ۴ دهه» در نیمه اول سال ۹۸، توضیح داد: این نمایش را در سالن چهارسوی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهم برد.

وی در پایان سخنان خود درباره گروه بازیگران و آغاز زمان تمرین‌های «به مقیاس ۴ دهه» بیان کرد: عمدتا بازیگران این نمایش از اعضای گروه خودم هستند و احتمال حضور ۱ یا ۲ بازیگر دیگر هم وجود دارد. تمرین‌های نمایش را هم از اردیبهشت سال ۹۸ آغاز خواهیم کرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8179/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو