ثبت بیش از ۶۳۰ اثر در دبیرخانه جشنواره فیلم «۱۰۰»

ثبت بیش از ۶۳۰ اثر در دبیرخانه جشنواره فیلم «۱۰۰»
calendar شنبه 08 دي 1397 در 11:34
تاکنون بیش از ۶۳۰ اثر در بخش ملی جشنواره بین‌المللی فیلم «۱۰۰» به ثبت رسیده است.

به نقل از روابط عمومی جشنواره، علاقمندان حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم «۱۰۰» تا پایان دی ماه فرصت دارند نسبت به ارسال آثارشان اقدام کنند.

جشنواره بین‌المللی فیلم «۱۰۰» به همت حوزه هنری با موضوع اخلاق و سبک زندگی اسفند ماه امسال به دبیری علی قربانی در ۲ بخش مسابقه‌ای و مسیر تجربه و در قالب فیلم‌های مستند، داستانی و پویانمایی در تهران برگزار می‌شود.  

بخش مسابقه سینمای جهان نیز صرفا برای حضور شرکت کننده‌های غیرایرانی پیش‌بینی شده است.

فیلمسازانی که فیلم‌های ۱۰۰ ثانیه‌ای اول و دوم خود را تولید کرده‌اند تنها در یکی از بخش‌های اصلی یا مسیر تجربه می‌توانند شرکت کنند.

اخلاق و سبک زندگی، ترویج مفاهیم اخلاقی همچون قانون‌مداری، گذشت، سعۀ صدر، ایثار، ترویج الگوی انسان انقلاب اسلامی، خانوادۀ الگوی ایرانی اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، نگاه دوباره به زندگی و زدودن غبار روزمرگی مهم ترین موضوعات این جشنواره است. همچنین، برای بخش ویژه موضوعاتی چون: حمایت از تولید ایرانی (ایران ساخت)، حمایت از تولید کالا و خدمت دانش‌بنیان ایرانی، فرهنگ تولید محصولات باکیفیت ایرانی، پویش ملی و حمایت مردمی از تولید کالا و خدمات دانش‌بنیان باکیفیت ایرانی، تاثیرات مخرب خرید کالاهای خارجی، واردات بی‌رویه و غیرقانونی (قاچاق کالا)، معرفی کسب‌وکارهای نوین و استارت‌آپ‌ها و تولید ثروت از علم و فناوری، معرفی اقتصاد دانش‌بنیان در نظر گرفته شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «۱۰۰» به همت حوزه هنری و به دبیری علی قربانی اسفندماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8137/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو