امیدواریم سینما ساحل شاهد شکوفایی دوباره زاینده رود باشد

امیدواریم سینما ساحل شاهد شکوفایی دوباره زاینده رود باشد
calendar پنجشنبه 29 آذر 1397 در 10:45
کارگردان سینما گفت: زاینده رود همیشه زنده اصفهان صبر کرد تا درخت کهن سینما ساحل از نو شکوفایی یافت و امیدواریم به زودی سینما ساحل نیز شاهد شکوفایی و جاری آب در زاینده رود باشد.

رسول صدرعاملی عصر چهارشنبه در آیین افتتاح پردیس سینمایی ساحل اصفهان اظهار داشت: من از چهارسالگی در تهران زندگی کرده‌ام اما تمامی تابستان‌های من در اصفهان و با خاطرات این شهر گذشته است.

وی افزود: زاینده رود و سینما ساحل از ماندگارترین خاطرات من است و به نظر من این دو در طول تمامی سال‌های گذشته سنگ صبور یکدیگر بودند.

کارگردان سینما و دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان با ابراز امیدواری در ارتباط با جاری شدن دوباره زاینده رود در اصفهان بیان داشت: از دیدگاهی نمادین زاینده رود همیشه زنده اصفهان صبر کرد تا درخت کهن سینما ساحل از نو شکوفایی یافت و امیدواریم به زودی سینما ساحل نیز شاهد شکوفایی و جاری آب در زاینده رود باشد.

وی در ادامه با تبریک افتتاح پردیس سینمایی ساحل ابراز داشت: فرهنگ هر کشوری در جهان در وهله نخست از بناهای تاریخی و در مرحله بعد از از مراکز فرهنگی  آن به ویژه سینماها مشخص است و سینما به عنوان پیشانی نوشت هر شهر نشانی از میزان شعور و دانایی مردم آن منطقه است.

نهضت سینماسازی در تمام کشور شکل بگیرد

صدرعاملی با اشاره به اینکه فرهنگ بازسازی و احیای سینماها باید در تمام کشور شکل بگیرد، گفت:  ما هنوز پردیس سینمایی در بسیاری از استان‌های کشور مانند سیستان و مرکز استانی مانند تبریز، ایلام و غیره نداریم و بر این اساس باید نهضت سینماسازی در این مناطق شکل بگیرد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8078/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو