کمند امیرسلیمانی در گفتگو با آینه نیوز:

نقشم در سریال «در جستجوی آرامش» را خیلی دوست داشتم

نقشم در سریال «در جستجوی آرامش» را خیلی دوست داشتم
calendar یکشنبه 25 آذر 1397 در 12:09
یکی از بازیگران موفق تلویزیون در چند سال گذشته کمند امیرسلیمانی بوده است که این روزها در سریال گاندو فعالیت می کند.

این بازیگر فعال سینما و تلویزیون که از خانواده ای هنرمند بزرگ شده است، درباره مهم ترین و معروف ترین بازی اش در تلویزیون به آینه نیوز گفت: قطعا تا به حال سریال پدرسالار به دلیل استقبالی که از آن شد و موفقیت هایی که داشت خیلی دیده شد و این به دیده شدن بازیگران هم کمک کرد. برای من هم که در آن زمان جوان بودم و چندان شناخته شده نبودم سکوی موفقیتی بود.

وی افزود: مساله مهم استقبالی است که از یک سریال میشود و من فکر میکنم این اتفاق برای سریال گاندو هم می افتد. سریال های زیادی ساخته میشود اما خیلی زود فراموش میشوند اما سریالی مثل پدرسالار با گذشت چند سال هنوز در یاد مردم مانده است و این به دلیل نشان دادن روابط درست میان اعضای خانواده بوده است. بازیگر فیلم سینمایی «قرمز» درباره ویژگی های بازی در تلویزیون گفت: فرقی ندارد که بازیگر در سینما یا تلویزیون کار کند. مهم این است که نقشش را درک کند و براساس توصیه کارگردان بتواند در قالب نقشی که به عهده دارد این باورپذیری را برای مخاطب داشته باشد. اگر چه بعضی از کارهای من مثل پدرسالار در صدر توجه قرار گرفته اما خوشبختانه در طی این سالها حتی وقتی که زیاد پرکار نبودم مردم دنبال کارهای من بودند و کارهایی را انجام دادم را دنبال کردند. من هم سعی کردم انتخاب هایی داشته باشم که کار بدی نباشد و نکته های مثبتی داشته باشد.

کمند امیرسلیمانی در پاسخ به این که کدام یک از نقش هایش به اندازه توقعش دیده نشد، گفت: من نقشم در سریال «در جستجوی آرامش» به کارگردانی سعید سلطانی را خیلی دوست داشتم و به نظرم میشد که بهتر دیده شود. چون تلاش زیادی در آنجا داشتیم و به نظرم سریال متفاوت و موفقی بود. متاسفانه شرایط تبلیغات و زمان پخش سریال انقدر مناسب نبود تا کار دیده شود و همه آن را ببینند با این که سریال بسیار ارزشمندی بود.

بازیگر سریال هیئت مدیره افرود: من زیاد کار کردم و الان خیلی یادم نمی آید که چه کارهایی میتوانست بهتر دیده بشود. یک مساله ای را هم که باید برنامه ریزان و مسئولان توجه کنند درباره کیفیت سریال های سالهای اخیر است که باعث شده مردم یک کم از تلویزیون زده بشوند و تلویزیون تماشا نکنند. مثلا من کارهایی روی آنتن دارم اما مردم من را در خیابان می بینند و میگویند چرا کم کاری و بازی نمیکنی!

کمند امیرسلیمانی افزود: امیدوارم با ساخت سریال های باکیفیت و خوب بتوانیم باز هم رضایت مخاطبان را به دسیت بیاوریم و مثل دورانی که تعداد شبکه های تلویزیونی کم بود اما مردم بیشتر رضایت داشتند و استقبال از سریالها بیشتر بود.

وی ادامه داد: من همیشه نقشی که به دلم بنشیند و دوست داشته باشم را انتخاب میکنم یا کاری باشد که دوست داشته باشم بازی کنم. الان در فیلم در حال اکران «پاستوریانی» فقط در دو سکانس حضور دارم اما چون فیلم خوبی بود خوشحالم که توانستم با آنها همکاری کوچکی داشته باشم.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8038/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو