سفر «گاندو» به چین و روسیه/ مسایلی که به امنیت ملی صدمه می‌زند

سفر «گاندو» به چین و روسیه/ مسایلی که به امنیت ملی صدمه می‌زند
calendar شنبه 24 آذر 1397 در 08:56
کارگردان سریال «گاندو» بیان کرد که برای ادامه تصویربرداری این سریال در روزهای آینده به ‌تبریز، شیراز، ترکیه، چین و مسکو سفر می‌کنند.

درباره سریال «گاندو» و تصویربرداری این مجموعه در روزهای آینده بیان کرد: تصویربرداری سریال «گاندو» از نیمه رد شده است و ما هنوز در فاز اول تصویربرداری پروژه هستیم. این سریال چندین فاز دارد و از قصه ها و ماجراهای متنوعی بهره گرفته است.

کارگردان «گاندو» با اشاره به ادامه تولید این سریال اظهار کرد: ما اکنون برای ضبط برخی صحنه های سریال «گاندو» در تهران هستیم و در چند روز آینده برای ادامه تصویربرداری به تبریز، شیراز و ترکیه می رویم، همچنین چند سکانس هم در چین، مسکو و احتمالا در کنیا خواهیم داشت.

افشار در پایان بیان کرد: موضوع سریال امنیت ملی است و مسایلی که می تواند به این امنیت ملی صدمه وارد کند، بنابراین «گاندو» بخشی از این دغدغه های امنیتی کشور را به تصویر می کشد.

داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، سارا خویینی‌ها، علیرام نورایی، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، پندار اکبری، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، علی افشار، اتابک نادری، نیلوفر شهیدی، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی، مصطفی سلطانی، یاسمین پیداودی، آیدا جعفری و ناره گرگوریان از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال پر ستاره ایفای نقش خواهند کرد؛ همچنین «گاندو» با حضور کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، سوگل طهماسبی، کمند امیر سلیمانی، صالح میرزا آقایی و فرهاد قائمیان تصویربرداری می‌شود؛ جمع زیادی از بازیگران خارجی و ایرانی که در بخش تولید خارج از کشور به این مجموعه اضافه خواهند شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/8011/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو