فهرست کامل نامزدهای دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینما

فهرست کامل نامزدهای دوازدهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینما
calendar چهارشنبه 21 آذر 1397 در 14:17
با اعلام نامزدهای بهترین فیلم، کارگردانی، فیلمنامه، تدوین، موسیقی متن، فیلمبرداری و فیلمسازان اول، فهرست نهایی نامزدهای دوازدهمین جشن منتقدان اعلام شد.

به نقل از روابط عمومی جشن منتقدان، اسامی نامزدهای دوازدهمین جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران براساس جمع بندی آرای اعضای آکادمی جشن به شرح زیر است:

* نامزدهای بهترین فیلم:

١) شعله ور

١) مغزهای کوچک زنگ زده

٣) بمب، یک عاشقانه

٤) عرق سرد

٥) کامیون

٦) سرو زیر آب

* نامزدهای بهترین کارگردانی:

١) بهرام توکلی (تنگه ابوقریب)

٢) حمید نعمت اله (شعله ور)

٣) ابراهیم حاتمی کیا (به وقت شام)

٤) محمدعلی باشه آهنگر (سرو زیر آب)

٥) هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

٦) پیمان معادی (بمب، یک عاشقانه)

* نامزدهای بهترین فیلمنامه:

١) حمید نعمت اله / هادی مقدم دوست (شعله ور)

٢) پیمان معادی(بمب، یک عاشقانه)

٣) هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

٤) کامبوزیا پرتوی (کامیون)

٥) سهیل بیرقی (عرق سرد)

٦) محمدعلی باشه آهنگر (سرو زیر آب)

 * نامزدهای جایزه خلاقیت و استعداد درخشان (فیلمسازان اول) :

١) درساژ (پویا بادکوبه)

٢) خجالت نکش (رضا مقصودی)

٣) امیر (نیما اقلیما)

* نامزدهای بهترین فیلمبرداری:

١) حمید خضوعی ابیانه (تنگه ابوقریب)

٢) پیمان شادمان فر (مغزهای کوچک زنگ زده)

٣) علیرضا زرین دست (سرو زیر آب

٤) روزبه رایگا (شعله ور)

٥) مهدی جعفری (به وقت شام)

* نامزدهای بهترین تدوین:

١) میثم مولایی (تنگه ابوقریب)

٢) مهدی سعدی / هومن سیدی (مغزهای کوچک زنگ زده)

٣) مهرداد خوشبخت (به وقت شام)  

٤) بهرام دهقانی / محمد نجاریان (عرق سرد)

٥) مهدی سعدی (شعله ور)

* نامزدهای بهترین موسیقی متن:

١) کارن همایون فر (به وقت شام)

٢) سهراب پورناظری (شعله ور)

٣) النی کاریندرو (بمب، یک عاشقانه)

٤) بامداد افشار (مغزهای کوچک زنگ زده)

٥) حامد ثابت (تنگه ابوقریب)

٦) بهزاد عبدی (سرو زیر آب)

* نامزدهای بهترین طراحی صحنه و لباس:

١) عباس بلوندی (سرو زیر آب)

٢) محمدرضا شجاعی (شعله ور)

٣) محمدرضا شجاعی (تنگه ابوقریب)

٤) محسن نصرالهی / مارال جیرانی (مغزهای کوچک زنگ زده)

٥) محسن شاه ابراهیمی / سارا خالدی زاده (بمب، یک عاشقانه)

٦) بابک پناهی / نازی پرتوزاده (به وقت شام)

* نامزدهای بهترین چهره پردازی:

١) سعید ملکان (تنگه ابوقریب)

٢) مهرداد میرکیانی (شعله ور)

٣) عباس عباسی (چهارراه استانبول)

٤) ایمان امیدواری (مغزهای کوچک زنگ زده)

٥) فاطمه  کمالی-زهرا کمالی (دارکوب)

* نامزدهای بهترین مهندسی صدا:

١) طاهر پیشوایی / علیرضا علویان (به وقت شام)

٢) مهران ملکوتی / علیرضا علویان (مغزهای کوچک زنگ زده)

٣) رشید دانشمند / امیرحسین قاسمی (تنگه ابوقریب)

٤) ایرج شهزادی (بمب، یک عاشقانه)

٥) علی عدالت دوست / امین شریفی/بابک شکیبا (شعله ور)

* نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

١) امیر جدیدی (تنگه ابوقریب)

٢) فرهاد اصلانی (مغزهای کوچک زنگ زده)

٣) نوید پورفرج (مغزهای کوچک زنگ زده)

٤) سیامک انصاری (بمب، یک عاشقانه)

٥) هادی حجازی فر (لاتاری)

* نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

١) امین حیایی (شعله ور)

٢) جواد عزتی (تنگه ابوقریب)

٣) نوید محمدزاده (مغزهای کوچک زنگ زده)

٤) سعید آقاخانی (کامیون)

٥) رضا عطاران (مصادره)

٦) امیر جدیدی (عرق سرد)

٧) میلاد کی مرام (امیر)

* نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

١) لیلی رشیدی (عرق سرد)

٢) سحر دولتشاهی (عرق سرد)

٣) هدی زین العابدین (عرق سرد)

٤) لادن ژاوه وند (مغزهای کوچک زنگ زده)

٥) نگار عابدی (دارکوب)

* نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:

١) باران کوثری (عرق سرد)

٢) سارا بهرامی (دارکوب)

٣) لیلا حاتمی (بمب، یک عاشقانه)

٤) شبنم مقدمی (خجالت نکش)

٥) سحر دولتشاهی (امیر)

جشن منتقدان جوایز خود را در ١٤ رشته به برگزیدگان سینمای ایران اهدا خواهد کرد.

دوازدهمین جشن بزرگ سینمای ایران ٢٧ آذر به دبیری جعفر گودرزی در ایوان شمس برگزار می شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7985/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو