گفتگوی آینه نیوز با هومن حاجی عبدالهی بازیگر محبوب تلویزیون

دنبال این هستم که یک تنوع نقشی در کارهایم داشته باشم

دنبال این هستم که یک تنوع نقشی در کارهایم داشته باشم
calendar شنبه 17 آذر 1397 در 11:56
یکی از یازیگران محبوب مردم در سالهای اخیر، هومن حاجی عبدالهی است که به خصوص بعد از بازی در سریال پرطرفدار پایتخت دیده شد.

آینه نیوز: از این جهت این بازیگر را به عنوان کمدین میشناسند اما بازی اخیرش در سریال «دختر گمشده» که او نقش یک پلیس وظیفه شناس را بازی میکند نشان داد که وی میتواند نقش های جدی هم بازی کند. هومن حاجی عبدالهی در گفتگو با آینه نیوز درباره انتخاب شدنش در این سریال گفت: اتفاقی که برایم افتاد این بود که سعید کمانی تهیه کننده سریال «دختر گمشده» از دوستان قدیمی من بود و قابلیت های من را می شناخت و باور داشت چون سالها با هم دوست بودیم. آقای کاوری کارگردان سریال هم از دوستان خیلی قدیمی من بود و ایشان هم قابلیت های من را می شناخت و از این جهت نقش پلیس را در این سریال به من پیشنهاد دادند.

بازیگر سریال «علی البدل» درباره این که از بین نقشهای جدی یا کمدی کدام را می پسندد به آینه نیوز گفت: دوستان می دانستند که من از پس کار جدی هم برمی آیم و من را انتخاب کردند و من هم تلاش خودم را کردم تا جواب این اطمینان را بدهم. خودم مدتها دنبال این هستم که یک تنوع نقشی در کارهایم داشته باشم و نقشهای جدی هم کار بکنم. به نظرم یک بازیگر باید بتواند قابلیت این را داشته باشد که هر نقشی را به شکل درستش بازی کند و خودم دوست ندارم که فقط به عنوان بازیگر یک کاراکتر شناخته بشوم. برای همین سریال «دختر گمشده» فرصت خوبی بود تا مردم بخش دیگری از بازی من را ببینند.

هومن حاجی عبدالهی درباره میزان همذات پنداری مخاطب با نقش جدی وی در سریال دختر گمشده گفت: مردم ما دروغگو نیستند و در چند برخوردی که با آنها داشتم گفتند که نقش را خیلی دوست داشتند و بازی ام را پسندیدند و از این بابت خوشحالم که توانستم رضایت آنها را به دست بیاورم. فکر می کنم مخاطب این کار را پسندید و خیلی خوشحالم که این تجربه متفاوت را داشتم.

حاجی عبدالهی  ادامه داد: برای خودم نقش های جدی یا کمدی فرقی نمی کند و مهم این است که بتوانم در هر کاری نقش خود را به نحو درست انجام بدهم. امیدوارم در ادامه هم نقشهای متفاوت و تازه ای به من پیشنهاد شود و بتوانم در قالبهای جدید خود را نشان بدهم چون این چالش خیلی خوبی برای یک بازیگر خواهد بود.  

بازیگر مجموعه سریال پایتخت درباره ادامه یافتن این سریال گفت: ادامه پیدا کردن سریال پایتخت بستگی یه تصمیمات مدیران و آقای مقدم و طنابنده و خانم غفوری دارد. خودم خیلی دوست دارم که آن کار ادامه پیدا کند چون مردم با آن نوستالژی دارند و برای خودم هم فرصت خیلی خوبی برای بازیگری بود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7923/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو