جایزه «آنچه خوبان همه دارند» در نهمین جشنواره «عمار»

جایزه «آنچه خوبان همه دارند» در نهمین جشنواره «عمار»
calendar دوشنبه 12 آذر 1397 در 11:45
در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره «عمار»، محمد مهدی خالقی، جایزه‌ای با عنوان «آنچه خوبان همه دارند» اعلام کرد.

جشنواره، در بخش فراخوان‌های مردمی نهمین جشنواره «عمار» محمدمهدی خالقی از مستندسازان کشور جایزه‌ای با عنوان جایزه مردمی «آنچه خوبان همه دارند» را برای بهترین اثر این جشنواره با موضوع «شخصیت رهبر انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ای» اعلام کرده است.

دبیرخانه نهمین جشنواره «عمار» در کنار بخش رقابتی خود در بخش جدید «فراخوان‌های مردمی» از تمام موسسات، تشکل‌های مردمی و افراد حقیقی دعوت کرده است با مراجعه به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه‌های مدنظرشان را در حوزه تولید در قالب فراخوان‌ از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی که بهترین اثر را در این موضوعات تولید کرده‌اند، هدیه‌ای مادی یا معنوی اختصاص دهند.

حجت الاسلام آل هاشم، شیخ زکزاکی، امرالله احمدجو کارگردان سریال «روزی روزگاری»، سوران پیامی کارآفرین مهابادی و قهرمان مستند «آفراندن»، خانواده شهید موسوی گردیزی از رزمندگان افغانستانی دفاع مقدس، انجمن قرآنی خیرالبریه نهاوند، انجمن فرهنگی شهید بهروز محمدی ایذه و... از جمله افراد و گروه‌هایی هستند که فراخوان‌های خود را به دبیرخانه جشنواره اعلام کردند.

دبیرخانه جشنواره «عمار» تا تاریخ ۲۰ آذر ۹۷ فراخوان‌های جدید را پذیراست و فراخوان‌هایی که با رویکرد محتوایی جشنواره مطابقت دارند در فراخوان نهایی اعلام خواهند شد.

نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7851/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو