علی نصیریان امروز به جشنواره فیلم «مقاومت» می رود

علی نصیریان امروز به جشنواره فیلم «مقاومت» می رود
calendar پنجشنبه 08 آذر 1397 در 08:52
سومین روز از پانزدهمین دوره برگزاری جشنواره بین المللی فیلم «مقاومت» با اکران آثاری از سینمای ایران و جهان و برگزاری کارگاه های آموزشی ادامه دارد.

به نقل از روابط عمومی جشنواره، پنجشنبه  ۸ آذر در بخش سینمای ایران در سینما فلسطین ۱ فیلم سینمایی «صدای منو می شنوید» به کارگردانی صداقت پروین آشتیانی ساعت ۱۵:۳۰ به نمایش درمی آید.

در ساعت ۱۸ نیز فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی پور و در ساعت ۲۰:۳۰ فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر به نمایش درمی آید.

کارگاه «انتقال تجربه» نیز در ساعت ۱۵ در سینما فلسطین ۲ میزبان علی نصیریان خواهد بود. در ساعت ۱۶ نیز نشست «گفتمان فرهنگی انقلاب» با حضور وحید یامین پور و مهمانان برگزار خواهد شد.

در بخش «اسلام هراسی» نیز ساعت ۱۸  فیلم سینمایی «زیر سایه» به کارگردانی بابک انوری محصول آمریکا ۲۰۱۶ نمایش و سپس به نقد و بررسی گذاشته می شود.

در بخش سینمای بین الملل نیز ساعت ۲۰:۳۰ فیلم سینمایی تایگر زنده است به کارگردانی علی عباس ظفر محصول کشور هند سال ۲۰۱۷ نمایش داده می شود. مستندهای خارجی موصل بین جنگ و صلح، سلام بر قدس، دوبار قربانی شده در ساعت ۱۵:۳۰ در سینما فلسطین ۳ به نمایش در می آید. همچنین در بخش سینمای ایران فیلم سینمایی چراغ های ناتمام به کارگردانی مصطفی سلطانی ساعت ۱۷:۳۰ اکران و سپس به نقد و بررسی گذاشته می شود. در بخش سینمای بین الملل نیز فیلم سینمایی زندان حلب به کارگردانی نجات انزور محصول کشور سوریه سال ۲۰۱۶ نمایش داده می شود.

جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به دبیری محمد خزاعی تا ۹ آذر در سینما فلسطین و عصر جدید ادامه دارد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7792/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو