پیش‌تولید «روزنه» اسفندماه آغاز می‌شود/ سریالی درباره افسردگی

پیش‌تولید «روزنه» اسفندماه آغاز می‌شود/ سریالی درباره افسردگی
calendar سه شنبه 06 آذر 1397 در 10:54
مجموعه تلویزیونی «روزنه» این روزها به سفارش وزارت بهداشت در حال نگارش است و پیش‌تولید آن اسفندماه آغاز می‌شود.

به نقل از سیمافیلم، فریبا بانک توکلی تهیه‌کننده «روزنه» و «خاک گرم» درباره مراحل نگارش سریال «روزنه» گفت: سمانه نامدار این روزها در حال نگارش سیناپس کلی این مجموعه ۴۲ قسمتی است. با آماده شدن متن که چندین ماه طول می‌کشد و با پایان ساخت مجموعه «خاک گرم» که این روزها مشغول تصویربرداری آن هستیم، پیش‌تولید «روزنه» را از اسفندماه سال جاری شروع می‌کنیم.

وی ادامه داد: موضوع این مجموعه ریشه‌یابی پرخاشگری و افسردگی در مردم است و برای نگارش متن آن تیم تخصصی کادر روان‌شناسی و روان‌پزشکی به ما مشاوره می‌دهند، به همین دلیل «روزنه» یک درام معمولی تلویزیونی نیست بلکه یک مجموعه علمی است که باید تخصصی نوشته و ساخته شود.

این تهیه‌کننده توضیح داد: طرح این مجموعه را سال پیش به وزارت بهداشت ارائه کردم و به دلیل نامگذاری سال ۲۰۱۸ به‌عنوان «پیشگیری از افسردگی» از آن استقبال کردند و سیناپس کلی کار را پذیرفتند و حامی ساخت این مجموعه شدند.

توکلی کارگردانی «روزنه» را برعهده جواد ارشاد همسرش دانست و اظهار کرد: ما هنوز وارد مرحله پیش‌تولید و انتخاب بازیگر نشدیم و تاکنون تنها حضور حسین محجوب در این مجموعه مشخص‌شده است.

فریبا بانک توکلی و جواد ارشاد پیش‌ از این مجموعه «دوردست‌ها» را تهیه و کارگردانی کرده بودند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7761/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو