۵۰ درصد از «گاندو» تصویربرداری شد/ انتخاب بازیگران دوتابعیتی

۵۰ درصد از «گاندو» تصویربرداری شد/ انتخاب بازیگران دوتابعیتی
calendar دوشنبه 05 آذر 1397 در 11:37
جواد افشار اعلام کرد که ادامه تصویربرداری سریال «گاندو» در شهرهای شیراز، تبریز و اصفهان دنبال می شود.

درباره سریال «گاندو» که این روزها به کارگردانی وی در حال تصویربرداری است، گفت: تاکنون حدود ۵۰ درصد از تصویربرداری سریال پیش رفته است و به زودی سکانس های داخل کشور تمام می شود.

وی ادامه داد: این سریال در کشور در شهرهای شیراز، تبریز و اصفهان تصویربرداری می شود و بعد از تصویربرداری سکانس های داخل کشور به استانبولِ ترکیه می رویم.

افشار در پایان با اشاره به بازیگران این مجموعه نیز اظهار کرد: تعدادی بازیگر دوتابعیتی داشتیم از جمله ایرانی هایی که به زبان های خارجی مسلط بودند، همچنین از آخرین بازیگرانی که به سریال اضافه شد صالح میرزاآقایی بود.

کامبیز دیرباز، محمدرضا شریفی‌نیا، سید مهرداد ضیایی، کمند امیرسلیمانی، فرهاد قائمیان، داریوش فرهنگ، وحید رهبانی، پیام دهکردی، لیلا اوتادی، ساراخویینی‌ها، آزیتا ترکاشوند، نگار عابدی، خسرو شهراز، علیرام نورایی، پندار اکبری، نیلوفر شهیدی، عرفان ابراهیمی، مجید نوروزی، رضا توکلی، علی افشار، اتابک نادری، محمدجواد طاهری، جمشید جهانزاده، بهزاد رحیم خانی، فلیپ ساپرکین، نسرین نکیسا، فرشته آلوسی، سارا محمدی، میثم ولیخانی از جمله بازیگرانی هستند که در این سریال ایفای نقش خواهند کرد. همچنین بازیگران دیگری هم در بخش تولید خارج از کشور به این مجموعه اضافه خواهند شد.

داستان این مجموعه تلویزیونی به قلم آرش قادری به نگارش درآمده و مجتبی امینی تهیه کننده آن است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7738/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو