«۸۷ متر» را با کمبود بودجه هم ادامه می‌دهم/ تصویربرداری در خیابان

«۸۷ متر» را با کمبود بودجه هم ادامه می‌دهم/ تصویربرداری در خیابان
calendar شنبه 03 آذر 1397 در 10:39
کیانوش عیاری درباره روند تصویربرداری سریال «۸۷ متر» عنوان کرد که اگر بودجه نباشد ممکن است کار با توقف هایی مواجه شود با این حال عوامل ساخت پروژه را ادامه می دهند.

کیانوش عیاری کارگردان سریال «۸۷ متر»درباره روند تصویربرداری این مجموعه که برای پخش از شبکه یک آماده می‌شود، گفت: سریال «۸۷ متر» این روزها در لوکیشن‌های خیابانی در حال ضبط و تصویربرداری است.

وی با اشاره به اینکه چقدر کمبود بودجه می‌تواند روی روند پیشرفت و تولید کار تاثیرگذار باشد، بیان کرد: ممکن است نبود بودجه و مسایل دیگر باعث بوجود آمدن توقف‌هایی در پروژه شود ولی کار باید ادامه پیدا کند و ما هم ادامه می‌دهیم.

عیاری در پایان درباره بازه زمانی تصویربرداری «۸۷ متر» اظهار کرد: تصویربرداری سریال «۸۷ متر» تا چند ماه آینده ادامه دارد.

داستان «۸۷ متر» به اختلاف و درگیری ۲ خانواده خلیلی و پوردورانی بر سر مالکیت منزل برمی گردد. علیرضا پوردورانی به همراه همسر، ۲ دختر و پسرش، خانه ای را از یک فروشنده به نام فرج ناصری خریداری می کنند اما روز اسباب کشی متوجه می شوند که خانه به فرد دیگری به نام محسن خلیلی فروخته شده است.

علی دهکردی، مهران رجبی، فریبا کامران، شهین تسلیمی، دیبا زاهدی، حسین سلیمانی، فریده سپاه منصور، محمد بحرانی، سعید پیردوست، سونیا سنجری، سلیمه رنگزن، ملیکا نصیری، رضا مسعودی، غزل شجاعی، الهه خادمی، عرفان آصفی، علی طالب لو، مهدی دانایی مقدم، سلمان خطی، نیما نوری زاده و عادله دائم پناه از بازیگران سریال «۸۷ متر» هستند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7721/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو