گروه «میرزاعبدالله» در مشهد کنسرت پژوهشی برگزار می‌کند

گروه «میرزاعبدالله» در مشهد کنسرت پژوهشی برگزار می‌کند
calendar چهارشنبه 30 آبان 1397 در 14:21
گروه «میرزاعبدالله» به آهنگسازی و سرپرستی مازیار شاهی و خوانندگی حسین علیشاپور روزهای پنجشنبه و جمعه ۸ و ۹ آذر در سالن ادیب شهرستان مشهد روی صحنه می‌رود.

مازیار شاهی نوازنده و آهنگساز در مورد این اجرا گفت: من به همراه گروه «میرزاعبدالله» که از بهترین هنرمندان موسیقی کشور هستند روزهای ۸ و ۹ آذر در مشهد برنامه‌ای را در دستگاه شور و آواز دشتی اجرا خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه آهنگ‌های این اجرا از ساخته‌های خودش هستند که برخی از آنها برای اولین‌بار در این برنامه اجرا می‌شوند، بیان کرد: «شب عاشقی»، «رحیل»، «ببارد خزانم»، «سر پروازم نیست»، «تا سحر»، «هوای روی تو دارم» برخی از قطعاتی هستند که در این برنامه اجرا می‌کنیم.

شاهی افزود: شانس بزرگی که دارم این است که با مجموعه‌ای از هنرمندانِ کم‌نظیر موسیقی ایرانی دوست هستم. در این روزگار که فرصت هم‌نشینی و هم‌نفسی خیلی دست نمی‌دهد، سعی کردم به بهانه‌ گروه، هر هفته یکدیگر را ببینیم که این بهانه، نیازمند هدف‌گذاری است. فعالیت‌های گروه هم یا به اجرا یا به آلبوم ختم می‌شود و ما در گروه میرزاعبدالله، این دو مورد را به موازات پیش می‌بریم.

علیرضا دریایی نوازنده کمانچه، هوشمند عبادی  نوازنده نی، گوهرناز مسائلی نوازنده تمبک، یحیی علوی نوازنده سنتور، حمیدرضا برزویی نوازنده سنتور بم، آوا اره‌سازان نوازنده عود، محسن فروغی نوازنده موراژ، محمد یوسفی نوازنده نی اعضای گروه اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7698/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو