همه اعضای خانه سینما مهمان جشنواره فیلم «مقاومت» هستند

همه اعضای خانه سینما مهمان جشنواره فیلم «مقاومت» هستند
calendar دوشنبه 28 آبان 1397 در 13:23
مدیر بخش چهل سال سینمای مقاومت جشنواره فیلم «مقاومت» عنوان کرد که همه اعضای خانه سینما با ارایه کارت نظام سینمایی خود مهمان تمامی برنامه‌ها و جلسات نمایش فیلم می شوند.

به نقل از روابط عمومی جشنواره، کامران ملکی مدیر بخش چهل سال سینمای مقاومت و کارگاه‌های انتقال تجربه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» گفت: با تصمیم محمد خزاعی دبیر این جشنواره، همه اعضای خانه سینما با ارایه کارت نظام سینمایی (صنفی) خود مهمان تمامی برنامه‌ها و جلسات نمایش فیلم خواهند بود که از تاریخ ۶ تا ۹ آذرماه در سینماهای فلسطین و عصر جدید برپا می‌شود.

وی در پایان با اشاره به تنوع و کثرت برنامه‌ها و بخش‌های این رویداد سینمایی عنوان کرد: با توجه به گستردگی بخش‌های جشنواره اعم از بخش‌های مسابقه و نمایش فیلم‌های سینمایی و مستند، همچنین بخش‌های گفتمانی از قبیل انتقال تجربه که با حضور علی نصیریان، احمدرضا درویش و مسعود ده نمکی برپا می‌شود و نیز کنفرانس‌ها، سخنرانی‌ها، نشست‌های پرسش و پاسخ، نقد و بررسی و... که صورت می گیرد به طور قطع، فضای قابل بهره برداری برای عزیزان صنوف فراهم شده است.

پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با همکاری مراکز و سازمان‌های مختلف از  ۵ تا ۹ آذر ماه سال‌جاری به دبیری محمد خزاعی در تهران برگزار می‌شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7641/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو