مکس دیوانه نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا را دریافت کرد

مکس دیوانه نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا را دریافت کرد
calendar یکشنبه 27 آبان 1397 در 11:21
تام هاردی ستاره «مکس دیوانه» و «ونوم» به پاس خدماتش به عرصه نمایش نشان فرمانده امپراتوری بریتانیا (CBE) را از دستان چارلز شاهزاده ولز دریافت کرد.

به نقل از بی‌بی‌سی، تام هاردی ستاره فیلم های «مکس دیوانه» و «ونوم» به پاس خدماتش به عرصه نمایش، توسط چارلز شاهزاده ولز به مقام فرماندهِ امپراتوری بریتانیا (CBE) منصوب شد.

تام هاردی روز جمعه ۱۶ نوامبر این مقام را از چارلز، شاهزاده ولز در مراسمی در کاخ باکینگهام دریافت کرد.

این بازیگر سینما، دوست شاهزاده ویلیام و هری پسران چارلز شاهزاده ولز است و این دوستی به گونه ای است که وی در ماه می میلادی جزو مهمانان عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل نیز بود.

کن فالت نویسنده، یکی دیگر از افراد حاضر در این مراسم بود که به مقام فرماندهِ امپراتوری بریتانیا (CBE) منصوب شد. لوسی وارسلی تاریخدان نیز به مقام افسر امپراتوری بریتانیا  (OBE)نائل شد.

در این مراسم همچنین لوید دورفمن یکی از افراد ثروتمند و بشردوست کشور انگلستان به همراه کنی دالگلیش ستاره سابق تیم فوتبال لیوپول، مقام شوالیه را دریافت کردند.

تام هاردی ۴۱ ساله تاکنون یک بار در سال ۲۰۱۵ برای بازی در فیلم «از گور برخاسته» نامزد جایزه اسکار شده است. او همچنین در فیلم های «مد مکس: جاده خشم»، «تلقین» و «شوالیه تاریکی بر می خیزد» بازی کرده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7620/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو