گفت و گوی آینه نیوز با ستاره اسکندری

بزرگ شده تلویزیون هستم

بزرگ شده تلویزیون هستم
calendar پنجشنبه 24 آبان 1397 در 10:26
ستاره اسکندری بازیگر نام آشنایی برای مخاطبان تئاتر و چهره شناخت شده ای برای اهالی سینما و تلویزیون است. بازیگر گزیده کار سینما و تلویزیون این روزها در حال آماده سازی تازه ترین اثر نمایشی استاد علی رفیعی است که به زودی در تالار وحدت به اجرا درخواهد آمد.

ناصر قناعتی: بازیگر شناخته شده کشورمان در گفت وگو با آینه  نیوز درباره پروژه جدیدش گفت: به عنوان تهیه کننده و نه بازیگر در خدمت دکتر رفیعی برای اجرای نمایش «خانه برناردا آلبا» هستم که در آذر و دی ماه با یک تیم حرفه ای در تالار وحدت به صحنه می رود و این روزها تلاش گروه آماده شدن برای اجرای نمایشی قابل قبول برای مخاطبان است. من این بار تصمیم گرفتم به جای بازیگری همه توانم را برای تهیه این کار خوب به خرج بدهم. چرا که با این کار سه گانه دکتر رفیعی درباره فدریکو گارسیا تکمیل می شود. قبلا «عروسی خون» و «یرما» را کار کرده بودند و نمایش «خانه برناردا آلبا» سومین اثرشان درباره آثار لورکا است.

ستاره اسکندری درباره دلیل پذیرش تهیه کنندگی این نمایش گفت: برای من افتخاری بود تا با ایشان و یک گروه حرفه ای کار کنم. من از حدود 20 سال پیش که شاگرد آقای رفیعی بودم با ایشان آشنا شدم و تجربه همکاری در 5 کار را به عنوان بازیگر، منشی صحنه و تهیه کننده را دارم. امیدوارم همکاری جدیدمان بتواند موثر باشد.

بازیگر سریال «مرگ تدریجی یک رویا» در پاسخ به این که چه تصوری از فعالیت با تلویزیون دارد، گفت: نگاه خوبی نسبت به تلویزیون دارم اگر چه نقدهایی هم دارم اما نسبت به تلویزیون احساس خوبی دارم و مخاطبان تلویزیون برایم ارزشمند هستند. دلیل کم کاری ام با تلویزیون هم بیشتر به این برمی گردد که همزمان کار دیگری دارم و نمی توانم کار کنم. من اصلا بزرگ شده تلویزیون هستم و خیلی هم این مدیوم را دوست دارم منتهی به دلیل یکسری مشغله کاری ارتباطم کمتر شده وگرنه تلویزیون برایم خیلی مدیوم جذابی است و ارتباط خیلی خوبی با تلویزیون و مخاطبانش دارم.

بازیگر فیلم «خانه کاغذی» در ادامه به آینه نیوز گفت: به نظرم تلویزیون مدیوم خیلی جذاب و مستقیمی برای ارتباط با تماشاچی است. البته مثل همه جاهای دیگر می توان به بعضی از مسائلش انتقاد داشت اما دلیل نمی شود که با تلویزیون قهر کنم یا اعلام کنم که دیگر با تلویزیون کار نمی کنم. به تازگی هم سریالی با بازی من به نام «زندگی از نو» از شبکه پنج پخش شد که جدا از این که در چند قسمت بازی کردم، به عنوان انتخاب بازیگر و بازیگردان فعالیت داشتم. الان هم دارم سریال «مرگ خاموش» ساخته احمد معظمی را بازی می کنم که انتخابم به دلیل سوژه اش است و فکر می کنم طرح آسیب های اجتماعی می تواند نکات آموزشی خوبی برای خانواده ها داشته باشد.

ستاره اسکندری در ادامه گفت: سعی می کنم انتخاب هایم براساس سوژه کارها باشد و بستگی به سطح کیفی اثر و فیلمنامه اش دارد و این که چه حرفی برای گفتن دارد. اگر ببینم کاری براساس اعتقاداتم نوشته شده حتما و با خوشحالی در آن بازی می کنم و فرقی ندارد که در تلویزیون، سینما یا تئاتر باشد. الان مشغول بازی در سریال «رقص روی شیشه» مهدی گلستانه هم هستم که برای شبکه نمایش خنگی تولید می شود. امیدوارم مجموع این فعالیت ها با اقبال مخاطبان همراه باشد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7595/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو