عیادت معاون صداوسیما از مجروحان رسانه در جنایت تروریستی اهواز

 عیادت معاون صداوسیما از مجروحان رسانه در جنایت تروریستی اهواز
calendar چهارشنبه 23 آبان 1397 در 11:50
معاون امور استان‌های سازمان صداوسیما از مجروحان صداوسیما در حادثه تروریستی اهواز عیادت کرد.

روابط عمومی معاونت امور استان‌ها، علی دارابی در سفر به خوزستان با علی رشاد و احمد اسفندیاری از کارکنان واحد فنی صدا و سیمای مرکز خوزستان که در جنایت حادثه تروریستی اهواز مجروح شده بودند، عیادت کرد.

وی در دیدار با این دو مجروح ضمن آرزوی صحت، سلامتی و شفای عاجل برای همکارانش در رسانه ملی، در جریان روند درمان و پیگیری معالجه آن‌ها قرار گرفت.

در ادامه معاون امور استان‌های صداوسیما در جمع مدیران صدا و سیمای مرکز خوزستان حاضر شد و گفت: خوزستان قطب تولیدات فرهنگی و رسانه‌ای دفاع مقدس است و باید از این ظرفیت و هنرمندان خلاق استان استفاده کرد.

دارابی با اشاره به موفقیت‌های صداوسیمای مرکز خوزستان در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها افزود: صداوسیمای خوزستان با ارتباط خوب و موثر در استان جزو سه دستگاه برتر است.

وی با اشاره به حضور اقوام مختلف در استان خوزستان تصریح کرد: برنامه‌های شبکه استانی خوزستان باید به گونه‌ای باشد که تمام مردم استان و اقوام متعدد حاضر در استان خودشان را در این قاب ببینند.

دارابی با اشاره به اینکه بخش بین‌الملل برای نخستین بار از سال ١٣٩٩ در جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها اضافه خواهد شد، خاطرنشان کرد: باید مرکز خوزستان با نزدیکی به کشور عراق تولیدات مشترکی را در سطح بین‌المللی با کشور همسایه خود داشته باشد.

وی شبکه‌های استانی صداوسیما را محور توسعه پایدار در استان‌ها دانست و گفت: این شبکه‌ها باید با تولید برنامه‌های پر محتوا و فاخر امید را در سطوح مختلف جامعه پررنگ‌تر کنند.

دارابی با اشاره به برنامه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در معاونت امور استان‌ها افزود: بیان دستاورد‌های انقلاب مانند استقرار نظام جمهوری اسلامی، مردم سالاری دینی، کسب استقلال و آزادی واقعی و انتقال آن به آحاد جامعه به ویژه نسل جوان و بهره گیری از ظرفیت حوزه‌های برنامه سازی از جمله برنامه‌های رسانه ملی برای چهلمین سال پیروزی انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی بزرگ در قرن بیستم است، ادامه داد: انتظار آن است که کار‌های ویژه‌ای برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب از سوی برنامه‌سازان صورت گیرد و باید کاری کنیم که مردم و جوانان نسبت به آینده امیدوار باشند.

معاون امور استان‌های صداوسیما معرفی شخصیت استثنایی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را از دیگر وظایف مهم در برگزاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب برشمرد و گفت: معرفی رهبران جمهوری اسلامی به ویژه برای نسل جوان باید مورد توجه باشد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7584/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو