اعلام جزییات میزبانی «تئاتر مناطق» در جشنواره تئاتر دانشگاهی

اعلام جزییات میزبانی «تئاتر مناطق» در جشنواره تئاتر دانشگاهی
calendar شنبه 19 آبان 1397 در 14:27
دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی با انتشار اطلاعیه‌ای جزییات نحوه میزبانی بخش تئاتر مناطق این دوره از جشنواره را اعلام کرد.

به نقل از روابط عمومی جشنواره، نحوه میزبانی بخش تئاتر مناطق بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی ستاد برگزاری این دوره اعلام شد.

دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی در این اطلاعیه که خطاب به دانشگاه‌ها، انجمن‌های علمی نمایش و کانون‌های تئاتر دانشگاه‌ها منتشر شده از مدیران و دست اندرکاران این مجموعه ها دعوت کرد ضمن بررسی شرایط مجموعه‌های مورد نظر خود برای میزبانی آثار نمایشی بخش مناطق جشنواره از جمله امکانات زیرساختی، ‌افزارهای سالن‌ها و تجهیزات، موقعیت جغرافیایی تالارهای نمایش و نحوه حمایت نهادهای مرتبط از موارد اولویت امکان سنجی بخش مناطق، آمادگی خود را در این زمینه اعلام کنند.

بیست و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش‌های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین‌المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه‌های اجرا»، «نمایشنامه‌نویسی (جایزه استاد اکبررادی)، «پژوهش (جایزه دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عکس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «کارگاه‌ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره‌ها» و «پایان نامه‌های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار خواهد شد. بخش تئاتر صحنه مناطق نیز نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.

علاقه مندان برای کسب تازه ترین اطلاعات و اخبار، دریافت فرم حضور در ستاد اجرایی، متن کامل فراخوان و ثبت نام در جشنواره می‌توانند به سامانه اینترنتی www.iiutf.ir مراجعه کنند.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7500/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو