«زندگی گالیله» پاییز ۹۸ روی صحنه تئاترشهر می‌رود

«زندگی گالیله» پاییز ۹۸ روی صحنه تئاترشهر می‌رود
calendar شنبه 19 آبان 1397 در 09:06
شهاب حسین‌پور قصد دارد پاییز سال آینده نمایشنامه «زندگی گالیله» را با دراماتورژی محمد امیر یاراحمدی در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه ببرد.

شهاب حسین‌پور بازیگر و کارگردان تئاتر که قرار است نمایش «آهو» را در فستیوال تئاتر کوتاه کمدی سری جدید برنامه «خندوانه» اجرا کند، درباره برنامه‌ریزی خود برای اجرای اثری جدید بر صحنه تئاتر گفت: پروژه اصلی مدنظرم برای اجرا بر صحنه تئاتر، نمایشنامه «زندگی گالیله» است. در حال حاضر این نمایشنامه برای شیوه اجرایی مدنظر دراماتورژی می‌شود.

وی ادامه داد: دراماتورژی «زندگی گالیله» برعهده آقای محمد امیر یاراحمدی است و همزمان برای انتخاب بازیگران نمایش و همچنین سرمایه‌گذار برای اجرای این اثر رایزنی می‌شود. اجرای «زندگی گالیله» نیازمند یک تیم تولید قوی است.

حسین پور درباره زمان و مکان موردنظر برای اجرای نمایش «زندگی گالیله» اظهار کرد: قصد دارم پاییز سال آینده این نمایش را در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه ببرم.

این کارگردان تئاتر در پایان درباره دیگر فعالیت‌های خود توضیح داد: در حال برپایی کارگاهی طولانی مدت در عمارت نوفل لوشاتو هستیم که عنوان آن «تئاتر چرا و چگونه» است. برنامه‌ریزی انجام شده بر این قرار است که برگزاری این کارگاه آموزشی ۴۰ هفته‌ای، به تولید و اجرای یک اثر نمایشی ختم شود.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7483/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو