واکنش شدید احمد نجفی به وضعیت سینما در گفتگو با آینه نیوز

مافیای اکران سینمای ما را نابود خواهد کرد

مافیای اکران سینمای ما را نابود خواهد کرد
calendar جمعه 18 آبان 1397 در 17:18
چند ماه پیش بود که عکس های مربوط به گل کردن در خانه سینما به عنوان مطلب شماره یک رسانه ها کار شد. بعد از گذشت چند ماه و وضعیت به هم ریخته ای که سینمای ایران هنوز دارد

ناصر قناعتی:به گفت و گو با «احمد نجفی» پرداختیم و از بازیگر قدیمی و مطرح سینما و تلویزیون پرسیدیم که از شرایط امروز و واکنش گروه مقابل سرخورده شده است. بازیگر نقش «کارگاه علوی» پاسخ داد: «این افراد مافیایی کسی نیستند که بخواهند من را کنار بزنند و سرخورده کنند. من این ها را بزرگ کردم و خوب حقه بازی هایشان رو می شناسم. من شدیدا سر حرف های خودم هستم و کوتاه نمی آیم. من این همه حرف زدم و چرا عکس العملی نداشتند. حتی دوست داشتم آن ها شکایت کنند تا این ماجرا را پیگیری کنم. اما خودشان خوب می دانند که چه کردند و برای همین دنبال ماجرا را نگرفتند و پاسخی ندادند. من همه چیز را می دانم و آن ها می دانند که من می توانم همه چیز را ثابت کنم و خواهم کرد.»

بازیگر فیلم های قدیمی مسعود کیمیایی ادامه داد: «من از دهه 60 در این سینما هستم و از همه چیز خبر دارم. قبلا خیلی بهتر بود و از این مافیا نداشتیم اما الان متاسفانه بعد از این همه سال دست شان توی دست هم رفته و برایشان سینما مهم نیست. من واقعا متاسفم که با دیدگاه های سیاسی غیرسالم دارند منتقدان را از خود دور می کنند. این نوع افراد و مافیای اکران سینمای ما را نابود خواهد کرد.»

احمد نجفی انتقادات تندی نسبت به مافیای پخش دارد و در این باره به آینه نیوز گفت: «ببینید که سینما دست چه کسانی است و تصمیم گیرندگان امروز سینما چه کسانی هستند؟ من امیدوارم که با پایان این دولت همه چیز به روال درستی دربیاید و به آینده سینما امیدوارم. ما قبلا کجا از این مافیا داشتیم. هر کسی زمان و شرایط اکرانش مشخص بود و هر کسی کار خود را انجام می داد اما حالا انگار همه چیز دست یک عده خاص افتاده است. »

بازیگر و تهیه کننده فیلم «من یک ایرانی ام» اضافه کرد: «زمان نیاز دارد تا همه چیز رو شود. من فعلا دست نگه داشتم تا یک مقدار فضا آماده شود و بتوانم کار خود را پیش ببرم. من خسارت فیلم خود را از آقای موسوی و سرتیپی و دارو دسته اش خواهم گرفت. همه شان مشکل دارند. وقتی مدیریت ارشاد توانایی ندارد و دست همه شان در دست هم است همین می شود. باو می کنید کارمندی که قرار بوده از طرف وزارت ارشاد برود به اتحادیه نابخرد شورای اکران بنشیند، دخترش پیش آقایان کار می کند و عوض این که از ما دفاع کند، آن سمتی است. مگر می شود مسئول رسمی ارشاد که حکم گرفته بگذارد دخترش پیش آقایان حرف بزند. این ها همه انشاء الله در دادگاه گفته خواهد شد، با این حال همان موقع هم با گل کردن در خانه سینما دیدیم که یک سری تحرکات از طرف آقایان انجام شد و شورای اکران را راه انداختند. من امیدوارم در آینده نزدیک کل بساط مافیا برچیده شود.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7476/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو