شهداء، جانبازان و اسرا، عزّت و امنیت کشور را تضمین کردند

 شهداء، جانبازان و اسرا، عزّت و امنیت کشور را تضمین کردند
calendar سه شنبه 24 مهر 1397 در 17:54
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گفت: شهداء و جانبازان و اسرا عزیز کشورمان، عزّت، استقلال، سربلندی و امنیت را برای این مردم و مملکت به ارمغان آوردند.

«سعید اوحدی» رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در حاشیه آئین افتتاحیه نمایش «نقطه رهایی» که شب گذشته در ضلع شمالی مصلّی امام خمینی (ره) با حضور برخی مسئولان فرهنگی و هنری کشور برگزار شد گفت: در روز افتتاحیه این مراسم شاهد بازتاب بسیار خوبی بودیم که شایسته تشکر ویژه از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ و ... است.

وی با تأکید بر اینکه دوران دفاع مقدس برگی زرّین در انقلاب اسلامی ایران است، افزود: زیباترین و ماندگارترین آثار چهل سال تلاشی که برای حفظ و امانتداری ارزش‌های شهداء شد، همین دوران دفاع مقدس است. به عبارات دیگر، دوران دفاع مقدس برگ زرّینی در انقلاب است.

به گفته اوحدی، در دوران دفاع مقدس عزیزترین سرمایه‌های نظام داده شد تا عزّت، استقلال و سربلندی برای این مملکت به ارمغان آورده شود.

رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران افزود:‌ شهداء و جانبازان و اسرا عزیز کشورمان، عزّت، استقلال، سربلندی و امنیت را برای این مردم و مملکت به ارمغان آوردند.

وی با اشاره به نمایش «نقطه رهایی» که روایتگر خاطرات دوران دفاع مقدس است، گفت: در این نمایش بنا داریم نسل دوم و سوم انقلاب اسلامی را بتوانیم با ارزش‌های شهدا و دوران دفاع مقدس آشنا کنیم.

اوحدی با اشاره به اینکه امسال در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، گفت: ما در سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با راه‌اندازی کارگروهی سعی کردیم ببینیم به کدام از بخش انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب می‌توانیم بپردازیم که اثرگذاری خاصی داشته باشد که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که به روایت گوشه‌هایی از دوران جنگ و حقایق آن بپردازیم که نمایش «نقطه رهایی» از این ویژه‌برنامه‌هاست.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7277/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو