تیتراژ «قانون مورفی» را ساختم/ تقابل ۲ کاراکتر در «این و اون»

تیتراژ «قانون مورفی» را ساختم/ تقابل ۲ کاراکتر در «این و اون»
calendar سه شنبه 24 مهر 1397 در 10:12
مرتضی بهرامی کارگردان عرصه انیمیشن از انجام کارهای انیمیت «این و اون» خبر داد و گفت که این روزها تیتراژ ابتدایی و انتهایی فیلم رامبد جوان را می سازد.

مرتضی بهرامی کارگردان عرصه انیمیشن در گفتگو  درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر به همراه مقداد اخوان مشغول ساخت تیتراژ ابتدایی و انتهایی فیلم سینمایی «قانون مورفی» به کارگردانی رامبد جوان هستیم که فکر می کنم تا یک هفته دیگر کار ساخت این بخش به پایان برسد.

کارگردان «یک لحظه عشق» درباره دیگر فعالیت هایش عنوان کرد: چندی است که کارهای انیمیت یک فیلم کوتاه ۷ دقیقه ای با عنوان موقت «این و اون» به کارگردانی پانیذ بنی سلیمانی را انجام می دهم که این اثر هم در روزهای پایانی ساخت است.

بهرامی با بیان اینکه حدود ۱۰ روز دیگر کارهای انیمیت این اثر به پایان می رسد، اظهار کرد: این انیمیشن برای مخاطبان بزرگسال و درباره کاراکتری است که برای همه کارهایش یک چارچوب ذهنی دارد و طبق آن عمل می کند اما یک سری اتفاقات رخ می دهد که این چارچوب ها را به هم می زند.

این انیماتور توضیح داد: در این انیمیشنِ بدون دیالوگ می بینیم که کاراکتر اصلی همه کارهای خود را همیشه به صورت منظم و مرتب انجام می دهد اما به یکباره کاراکتر دیگری اضافه می شود که برخلاف او عمل می کند.

وی در پایان گفت: «این و اون» به یک اثر دانشجویی و برای پایان نامه است اما به نظرم کار خوبی از آب درآمده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7257/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو