تولید برنامه ای با موضوع تجلیل از چهره های ماندگار قرآنی

تولید برنامه ای با موضوع تجلیل از چهره های ماندگار قرآنی
calendar یکشنبه 15 مهر 1397 در 17:21
مدیر شبکه قرآن و معارف سیما از تولید برنامه ای برای تجلیل از چهره های قرآنی خبر داد.

روابط عمومی شبکه قرآن و معارف سیما، دستور دهمین جلسه شورای اندیشه ورزی شبکه قرآن و معارف سیما آموزش عمومی قرآن کریم بود که با حضور اعضای این شورا و استادان آموزش قرآن در محل ساختمان این شبکه به بحث و بررسی گذاشته شد.
در ابتدای این جلسه محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، قدردانی و تجلیل از فعالان حوزه قرآن را از اقدامات مهم دانست و گفت: برنامه ای در این راستا و با محوریت معرفی و تجلیل از چهره های ماندگار این حوزه تحت عنوان «چهل ستون» تولید و پخش می شود.
در ادامه این جلسه مهدی سیف مدرس و مولف کتاب های آموزشی قرآن به تولید برنامه های آموزشی آسان اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه اکثریت مخاطبان این شبکه عموم مردم هستند، می بایست برنامه ها به صورتی ساخته شود که قابل فهم باشد.
مسعود وکیل از دیگر مدرسان قرآن کریم نیز عنوان کرد : لازم است از استادان فن قرآن به جهت شناسایی میزان سطح مورد نیاز آموزشی آحاد مردم نظرخواهی کرد تا هدف مشخص و سپس برنامه سازی در این حوزه انجام شود.
اهتمام به فهم زبان قرآن از مواردی بود که حجت الاسلام حشمتی نیز بر آن تاکید و بیان کرد: انتقال معانی قرآن به صورت هنرمندانه و القای آن به بیننده از جمله کارهایی است که شبکه قرآن و معارف سیما می تواند به صورت ویژه به آن بپردازد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7115/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو