رئیس سازمان صداوسیما :

درباره قانون بازنشستگی طبق قانون عمل می‌کنیم

درباره قانون بازنشستگی طبق قانون عمل می‌کنیم
calendar یکشنبه 08 مهر 1397 در 12:24
رئیس سازمان صداوسیما درباره قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان گفت: در حال برنامه‌ریزی و عمل هستیم و بنا به قانون عمل می‌کنیم.

«علی‌عسکری» درباره قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان گفت: در حال برنامه‌ریزی و عمل هستیم و بنا به قانون عمل می‌کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که درصورت اعمال قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان بسیاری از معاونان شما برکنار خواهند شد نیز عنوان داشت: برکنار نمی‌شوند و طبق قانون بازنشسته خواهند شد. درباره تمدیدها و تعویق‌هایی که درباره مدیران استفاده می‌شد نیز باید بگویم که دوره کاری ما در سازمان صداوسیما ۲۵ ساله است و دیگر تعویق و تمدید به شکل گذشته وجود نخواهد داشت و باید تصمیمات جدیدی در این زمینه بگیریم. درباره معاونین بنا بر آخرین تصمیماتمان هم به طور عادی جلو می‌رویم.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری درباره بودجه نیز توضیح داد: درباره بحث بودجه همچنان در محدودیت هستیم و دولت باید در این باره کمک کند، چون دولت در این باره تصمیم می‌گیرد. 

علی‌عسکری همچنین درباره آخرین دیداری که رئیس رسانه ملی و برخی مدیران شبکه‌ها با رهبر معظم انقلاب نیز داشته‌اند، در پاسخ به فارس گفت: خیلی جلسه عالی بود و دستاوردهای خیلی خوبی برای ما داشت و تمام مطالب و نکته‌هایی که ایشان داشتند همگی در دستور کارمان قرار گرفته است. 

انتهای پیام/ 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7087/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو