مجوز آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی صادر شد

مجوز آلبوم «ابراهیم» با صدای محسن چاوشی صادر شد
calendar چهارشنبه 24 مرداد 1397 در 20:20
محسن چاوشی دقایقی پیش در اینستاگرام خود از صادر شدن مجوز آلبوم جدیدش خبرداد؛

آینه نیوز:  روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ خبری از سوی محسن چاوشی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، مبنی بر این که اگر وزارت ارشاد تا تاریخ ۲۰ مرداد مجوز لازم را صادر نکند، او آلبوم «ابراهیم» را بدون مجوز منتشر خواهد کرد. 
این در حالی است که ظهر روز شنبه ۲۰ مرداد علی ترابی (مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد) درباره آلبوم «ابراهمیم» اظهار نظر کرده و گفته بود: «متاسفانه ترانه‌های آلبوم ابراهیم به لحاظ محتوایی مواردی دارند که به هیچ عنوان در چارچوب مقررات جاری دفتر موسیقی قابل تصویب نیستند. و شک نکنید که تصویب چنین آثاری تنها هیزم به آتش کسانی ریختن است که از هیچ کاری برای بدنام کردن موسیقی و موزیسین‌ها و ممانعت از فعالیت آنها رویگردان نیستند و برمبنای تجربه بیش از یک دهه مسئولیت خود در این عرصه، با اطمینان می‌گویم که موجب ورود و برخورد نهادهای دیگر در موضوع می‌شود.» پیش از این وزارت ارشاد اعلام کرده بود که ترانه‌های چاوشی با چند اصلاحیه قابل پذیرش هستند اما او حاضر به اصلاح آنها نیست.

با تمام این تفاسیر خواننده پاپ کشورمان دقایقی پیش در اینستاگرام خود از صادر شدن مجوز آلبوم جدیدش با نام "ابراهیم" خبرداد و نوشت: سپاس فراوان از همه ی دوستانی که حمایتشان را دریغ نکردند ... بزودی تاریخ انتشار آلبوم #ابراهیم را اعلام میکنم ..

حال باید دید محسن چاوشی اصلاحات موردنظر وزارت ارشاد را در آلبوم خود لحاظ کرده یا اینکه وزارت ارشاد از موضع خود درقبال آلبوم چاوشی کوتاه آمده است...


telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/7050/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو