جمال شورجه از ساخت سریال «حضرت موسی» کناره‌گیری کرد!

جمال شورجه از ساخت سریال «حضرت موسی» کناره‌گیری کرد!
calendar شنبه 20 مرداد 1397 در 01:44
جمال شورجه؛ کارگردان سریال «حضرت موسی» به دلیل بی توجهی مدیران صداو سیما از ساخت این سریال به صورت موقت کناره‌گیری کرد.

آینه نیوز: بیش از دو سال است که اخبار متفاوتی از ساخت سریال «حضرت موسی(ع)» شنیده می‌شود و هر بار هم آخرین خبرها حکایت از بلاتکلیفی تأمین‌ مالی این پروژه از سوی صدا و سیما داشته است. سریال حضرت موسی(ع) را بنا بود مرحوم فرج‌الله سلحشور بسازد، اما پس از ایشان قرار شد جمال شورجه نویسنده و کارگردان نام آشنای کشورمان کارِ بر زمین مانده مرحوم سلحشور را به سرانجام برساند.

اما بعد از مدتی بی خبری از ساخت این سریال جمال شورجه اعلام کرد به دلیل عدم حمایت های مالی از سوی رسانه ملی  و عدم سرمایه گذاری درست برای ساخت این سریال،  در حال حاضر به خاطر شرایط موجود از کارگردانی حضرت موسی انصراف داده است.

شورجه درباره عدم ساخت سریال «حضرت‌موسی(ع)» به «صبا» گفت: بهتر است از این سوال را از تهیه‌کننده سریال احمد میراعلایی بپرسید. من دو سال منتظر بودم قرارداد منعقد شود و حتی کُند و لاک پشتی سریال را با اندک مبلغ دستمزد که اندازه دستمزد یک خدماتی است، آغاز کنم که بهانه‌ای برای بودن در این پروژه داشته باشم؛ اما گویا اراده‌ای برای ساخت این سریال با وجود تاکیدات رهبری معظم از سوی مدیران صداوسیما وجود نداشت. سرانجام بنده به دلیل اهانت با روش بی‌توجهی پیشنهاد کارگردانی فیلم سینمایی «احمدبای» را پذیرفتم؛ تا شاید مسئولین سیما عصای حضرت موسی (ع) را پیدا کنند و به دریای موانع این مجموعه فرود آورند، البته جناب میراعلایی همچنان یار صدیق و پا به رکاب این سریال هستند. بنده اگر هم توفیق بود و به شرط بقا در رکاب خواهم بود. 

صبا./

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6958/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو