اجرای ویژه «این قصه را آهسته بخوان» برای هنرمندان، منتقدان و خبرنگاران

اجرای ویژه «این قصه را آهسته بخوان» برای هنرمندان، منتقدان و خبرنگاران
calendar پنجشنبه 18 مرداد 1397 در 01:47
نمایش «این قصه را آهسته بخوان» نوشته و کار مهدی نصیری روز دوشنبه، ۲۲ مردادماه به طور ویژه برای هنرمندان، منتقدان و خبرنگاران اجرا می شود.

آینه نیوز: این قصه را آهسته بخوان که در فضایی سیال روایت می شود توسط مهدی نصیری از داستان کوتاهی از مجموعه «ویران» نوشته ابوتراب خسروی اقتباس شده است و داستانی متفاوت و عاشقانه از زندگی یک زن و شوهر جوان را به روایت می گذارد. این نمایشنامه که برگزیده تولید متون سی و یکمین جشنواره تئاتر فجر نیز هست، توسط مهدی نصیری کارگردانی شده و تا ۲۶ مردادماه  هر ورز از ساعت ۱۹:۳۰در تماشاخانه مهر هنری به روی صحنه می رود.

نمایش “این قصه را آهسته بخوان” عصر ۲۲ مردادماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری به طور ویژه برای هنرمندان، منتقدان و خبرنگاران اجرا می شود. ضمنا چند نفر داستان نویسان مطرح کشور نیز مهمان این اجرای ویژه خواهند بود.

عوامل این نمایش عبارتند از:  بازیگران: محمدرضا حیدری، فریبا امینیان و رضا جوشنی. طراح صحنه و لباس: آی سان نوروزی. آهنگساز: علی پارسا. دستیار کارگردان: سعید محبی. منشی صحنه و برنامه ریز: سعید بیرام زاده. طراح پوستر و بروشور:محبوبه بنیادی . مدیر رسانه ای: مرجان سمندری.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6936/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو