سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد

سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شد
calendar سه شنبه 16 مرداد 1397 در 10:32
محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح محسن سلیمانی فارسانی را به عنوان سرپرست انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.

آینه نیوز: محمد حبیبی سرپرست بنیاد فرهنگی روایت فتح طی حکمی محسن سلیمانی را به عنوان سرپرست جدید انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب کرد.

در قسمتی از این حکم آمده است: امید است با یاری و اتکا به ذات حضرت احدیت (جل جلاله) و تعامل سازنده و استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود در عرصه تئاتر کشور و بهره‌گیری مناسب از امکانات مادی و معنوی در اعتلای کمی و کیفی و رشد روز افزون جریان عظیم تئاتر مقاومت در صحنه‌های داخلی و خارجی کوشا، موثر و موفق باشید.

محسن سلیمانی فارسانی متولد 1348 از فارسان دارای مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و سابقه نویسندگی،کارگردانی و بازی در نمایش‌های مختلف و چندین مجموعه تلویزیونی و سینمایی در کارنامه هنری وی به چشم می‌خورد.

معاونت هنری انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، عضویت در شورای تخصصی تئاتر سازمان بسیج، داوری و مدیریت اجرایی در جشنواره‌های متعدد داخلی همچون جشنواره تئاتر بسیج، جشنواره تئاتر مقاومت و جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از جمله سوابق وی در عرصه هنرهای نمایشی کشور به شمار می‌رود.

پیش از این محمد حبیبی به عنوان مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس منصوب شده بود که با استعفای احسان محمدحسنی جایگزین وی در سمت مدیریت بنیاد فرهنگی روایت فتح شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6902/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو