واکنش مدیر شبکه سه به اخراج خواهران منصوریان از صداوسیما

واکنش مدیر شبکه سه به اخراج خواهران منصوریان از صداوسیما
calendar دوشنبه 15 مرداد 1397 در 17:04
علی فروغی مدیر شبکه سه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی، به اتفاقات و حواشی اخیر شهربانو منصوریان واکنش نشان داد.

آینه نیوز: روز گذشته شهربانو منصوریان ووشوکار قهرمان بانوان دنیا که برای مصاحبه رادیویی به صداوسیما رفته بود، به دلیل پوشیدن لباس ورزشی از ورود به صداوسیما منع و به بیرون هدایت شد.

شهربانو منصوریان روز گذشته در رابطه با این برخورد در کلیپی گفت: امروز به رادیو ورزش دعوت بودیم که دو سه ساعتی است اینجا هستیم و بخاطر رادیو ورزش هم لباس ورزشی پوشیدیم که اجازه ورود ندادند و بخاطر حجاب به ما ایراد گرفتند در حالی که لباس ورزشی ما خیلی پوشیده است اما نمی‌دانم چرا ما را بیرون انداختند و حتی اجازه ندادند در اتاق انتظار بمانیم.

حالا و پس از این ماجرا، علی فروغی مدیر شبکه سه سیما واکنش نشان داد و گفت: امروز وقتی در جریان ماجرای شهربانو منصوریان بانوی ورزشکار قهرمان ایرانی قرار گرفتم، مسأله را جویا شدم. مسئولین حراست سازمان از آنجا که با هنرمندان و اصحاب رسانه در ارتباط و تعامل هستند، افرادی بسیار روشن و فهمیده هستند و مطمئن شدم اتفاقی که افتاده، تصمیم یک نفر بوده است.

وی افزود: با شهربانو منصوریان هم تماس گرفتم، ایشان هم همین را می‌دانستند و گفتند این پست را فقط برای همان یک نفر گذاشتم. درباره اولین حضورشان در برنامه «ماه عسل» صحبت شد و اینکه عموم مردم این ۳ بانوی ایرانی را از آنجا شناختند. به سهم خودم از ایشان و خواهرانشان برای حضور با حجابشان در میادین تشکر و قدردانی کردم و خبر دادم که فردا عصر مستند «خواهران قریب» را که در مورد ایشان ساخته شده، پخش خواهیم کرد.

مستند «خواهران قریب» روایتی از مبارزات شهربانو و الهه منصوریان در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6884/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو