اعلام اسامی داوران دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان

اعلام اسامی داوران دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان
calendar یکشنبه 14 مرداد 1397 در 13:48
اعضای شوراهای تخصصی، هیات‌های انتخاب و داوری دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در بخش‌های مختلف معرفی شدند.

آینه نیوز: دبیرخانۀ دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان، اسامی اعضای شوراهای تخصصی، هیات‌های انتخاب و داوران این دوره از جشنواره در بخش‌های موسیقی دستگاهی، موسیقی کلاسیک و موسیقی نواحی را به ترتیب الفباء اعلام کرد.

این در حالی است که مراحل تدوین فراخوان، انتخاب آثار و داوری نهایی این دوره از جشنواره با مشارکت بیش از ۹۰ استاد برجستۀ موسیقی کشور انجام شده است.

طبق اعلام دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، اسامی اعضای شوراهای تخصصی، هیات‌های انتخاب و داوران به این ترتیب معرفی شده اند.

اعضای شوراهای تخصصی، هیات‌های انتخاب و داوران در بخش موسیقی دستگاهی

آواز: هنگامه اخوان، جمشید پورمهر، علی‌اصغر شاهزیدی، مظفر شفیعی، محمد ملاآقایی، جهانگیر مهرپروران، حمیدرضا نوربخش

تار: داریوش پیرنیاکان، حسین علیزاده، بهروز همتی

تمبک : نوید افقه، سیامک بنایی، پژمان حدادی، مهدی خاکساران، کامبیز گنجه‌ای

سه‌تار: بهداد بابایی، داریوش پیرنیاکان، مسعود شعاری، حسین علیزاده

سنتور: سیامک آقایی، مینا افتاده، رضا شفیعیان، مجید کیانی

عود : نگار بوبان، حسین بهروزی‌نیا، محمد فیروزی، سعید نایب‌محمدی

قانون : سیامک آقایی، مینا افتاده، پریچهر خواجه، ملیحه سعیدی، مجید کیانی

کمانچه : مهدی آذرسینا، رضا پرویززاده، علی‌اکبر شکارچی، اردشیر کامکار، داوود گنجه‌ای، محمد مقدسی، هادی منتظری

نی : عبدالنقی افشارنیا، جمشید عندلیبی، محمدعلی کیانی‌نژاد، حسن ناهید

بخش حفظ کل ردیف موسیقی ایرانی

سیامک آقایی، مینا افتاده، رضا پرویززاده، داریوش پیرنیاکان، سیامک جهانگیری، علی‌اکبر شکارچی، حسین علیزاده، مجید کیانی، حمیدرضا نوربخش، بهروز همتی

بخش ویژه موسیقی دستگاهی

سیامک آقایی، نگار بوبان، سیامک جهانگیری، احسان ذبیحی‌فر، حسین علیزاده، محمدرضا فیاض

اعضای شوراهای تخصصی، هیئت‌های انتخاب و داوران بخش موسیقی کلاسیک

پیانو: آرپینه ایسرائیلیان، گاگیک بابایان، فریماه قوام‌صدری، رافائل میناسکانیان

گیتار: سیمون آیوازیان، مهرداد پاکباز، علیرضا تفقدی، پدرام فلسفی

ویولن و ویُولا: سیاوش ظهیرالدینی، مرجان قنبری‌مهر، ابراهیم لطفی

ویولنسل:  محسن تویسرکانی، داوود جعفری‌امید، صنم قراچه‌داغی، کریم قربانی

سازهای بادی: فلوت: مجید سینکی، آذین موحد، فیروزه نوائی؛ ابوا، هورن، کلارینت: منوچهر صهبائی، جاوید مجلسی، اکبر محمدی

اعضای شوراهای تخصصی، هیئت‌های انتخاب و داوران بخش موسیقی نواحی

مشاور دبیر جشنواره و عضو هیات داوران در بخش موسیقی نواحی: حمیدرضا اردلان

آذربایجان: جابر اطاعتی، ایمران حیدری، شهریار صدیق

ترکمن : مجید تکه، یوسف دیبایی

تنبور : کیخسرو پورناظری، علیرضا فیض بشی‌پور، علی‌اکبر مرادی

دف : مسعود حبیبی، سید عطاالله سلامیه، فرزاد عندلیبی، عبدالرحمن غوثی، بیژن کامکار، سید علاءالدین یاسینی

شرق و جنوب خراسان : عبدالله امینی، اسفندیار تخم‌کار، عزیز تنها، محمدفاروق درپور، حسین رحمت‌الهی

شمال خراسان : بابک راحتی، علیرضا سلیمانی، سعید طهرانی‌زاده، روشن گل‌افروز

کردستان : بهمن حاج‌امینی

لرستان : رضا پرویززاده، علی‌اکبر شکارچی، فرج علی‌پور

مازندران : محمدرضا اسحاقی، ابوالحسن خوشرو، فضل‌الله دهقان، ارسلان طیبی، مسلم فهیمی

دوازدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی  توسط انجمن موسیقی ایران، حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری دفتر موسیقی، بنیاد رودکی و فرهنگسرای نیاوران از ۲۲ مردادماه تا ۱۸ شهریورماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6854/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو