آخر هفته دیدنی با فیلم های سینمایی

آخر هفته دیدنی با فیلم های سینمایی
calendar چهارشنبه 10 مرداد 1397 در 18:00
یکی از اتفاقات خوب آخر هفته تلویزیون، پخش فیلم های سینمایی است که می تواند اوقات فراغت مخاطبان را با پخش آثار منتخب سینمای جهان دلچسب تر کند.

آینه نیوز: در ذیل برخی به معرفی برخی فیلم های سینمایی که پخش خواهند شد می پردازیم:

شبکه اول
شبکه اول که معمولا در شب های پنج شنبه و جمعه اقدام به پخش فیلم های سینمایی بسیاری می کند. از جمله فیلم «استاد بزرگ» که یک بامداد پنج شنبه پخش خواهد شد.
«استاد بزرگ» فیلمی در سبک اکشن، زندگینامه‌ای و رزمی به کارگردانی وونگ کار وای است. از بازیگران آن می‌توان به تونی لیانگ، جانگ زئی و چانگ چن اشاره کرد. این فیلم بر اساس زندگی‌نامه استاد بروس لی به نام ییپ من ساخته شده است. این فیلم کاندیدای ۲ اسکار (بهترین فیلم برداری-بهترین طراحی لباس) در سال ۲۰۱۴ شد.
«تلقین» عنوان فیلم دیگری است که پنج شنبه ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: دام کاب (لئوناردو دی‌کاپریو) یک دزد ماهر در استخراج اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی است. توانایی او در این است که هنگامی که دیگران در خواب هستند و ذهنشان در آسیب‌پذیرترین وضعیت است، اسرار کلیدی آنان را از درون رویاهایشان ربوده و در دنیای بیرون از خواب، این اسرار را به خریداران متقاضی عرضه می‌کند. او یک گروه چیره‌دست از روان‌کاوان و معماران زبردست دارد که همراه او مخفیانه وارد خواب‌های دیگران شده و سعی در کشف و ربودن اطلاعات دارند.
«تلقین» فیلمی علمی تخیلی و دلهره‌آور به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی کریستوفر نولان و محصول سال ۲۰۱۰ است. لئوناردو دی‌کاپریو، الن پیج، جوزف گوردون-لویت، ماریون کوتیار، کن واتانابه، تام هاردی، دیلیپ رائو، کیلین مورفی، تام برنگر و مایکل کین در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
فیلم «سزار چاوز» روزجمعه ساعت ۱۶ پخش خواهد شد. «سزار چاوز» فیلمی در سبک زندگینامه‌ای و درام به کارگردانی دیه‌گو لونا و محصول سال ۲۰۱۴ است.
شبکه دو
شبکه دو نیز برای پایان هفته مخاطبان خود پخش فیلم های خاطره انگیزی را در نظر گرفته است. از جمله فیلم «خاطرات روزانه من» که پنج شنبه ۸:۳۰ صبح پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان آغاز زندگی مریم و سیاوش است که با پیدا شدن دخترچه خاطراتی از سیاوش توسط مردم که در جعبه ای قدیمی گذاشته شده بود و دانستن گذشته کودکی و نوجوانی سیاوش، که باعث می شود زندگی رنگ دیگری به خود می گیرد. مردم در دفترچه خاطرات گذشته پر شر و شوری را در مورد سیاوش می خواند که همه را مستأصل کرده بود و خانواده او از دستش در رنج و عذاب است. این موضوع به شدت حال مریم را دگرگون می کند، در نهایت سیاوش برای او توضیح می دهد که نوشته هایش تخیلی بوده و او آنها را برای نوشتن یک رمان نوشته، و واقعیت ندارند.
بهار نوحیان، مهدی امینی خواه و حمیدرضا نعیمی بازیگران این فیلم هستند.
«قانون» عنوان فیلم دیگری است که روز جمعه ۳۰ بامداد پخش خواهد شد که در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مفخم فردی که قاچاقچی بین المللی است بار دیگر به ایران بازگشته تا محموله ای را با نظارت خود به خارج از کشور بفرستد. او این بار در یک معامله پنج میلیارد تومان شمش طلا از یک تاجر یهودی کلاهبرداری می کند. در این بین سرگرد ملک که چند سال پیش همسرش را در راه دستگیری مفخم از دست داده، مأمور پرونده ی مفخم می شود تا به کمک سروان نصر او را به دام بیاندازند. سروان ملک این بار با کمک یک نفوذی به نام چنگیز که در باند مفخم است از محل اختفای آن ها و همچنین از محل انبار کالاهای قاچاق آگاه می شود، مفخم نیز امید پسر سرگرد ملک را به گروگان می گیرد. ولیکن ملک با کمک نصر و سایر همکارانش در نیروی انتظامی بعد از نبردی سخت موفق می شوند مفخم و گروهش را نابود کنند.
این فیلم به کارگردانی فرامرز قریبیان در سال ۷۴ ساخته شده و فرامرز قریبیان، عبدالرضا اکبری، جمشید جهان زاده، منوچهر حامدی، نرسی کرکیا بازیگران آن هستند.
«ایکینگوت» عنوان فیلم دیگری است که روز جمعه ۸:۳۰ صبح پخش خواهد شد که در خلاصه داستان آن آمده است: داستان این فیلم مربوط می شود به زمان های قدیم که مردم ایسلند هنوز اطلاعی از سرزمین گرینلند و ساکنانش نداشته و سرمای زمستان را، به باورهایی خرافی همچون وجود هیولاها نسبت می داند. در این بین روزی بوواش، پسر رئیس شورای روستایی، موجودی ناشناخته را با پوستی عجیب می بیند و به مردم روستا خبر میدهد. مردم خرافی نیز به دنبال یافتن این موجود راهی می شوند و هر چه رئیس شورا تلاش می کند این افکار خرافی را از ذهن آنان بزداید موفق نمی گردد، اما…
این فیلم محصول سال ۲۰۰۰ است و جالتی رونار جانسون، هانس تیتوس ناتینگ، پالمی گِستسون بازیگران اصلی آن هستند.
«همه جا با هم» فیلم دیگری است که روز جمعه ۱۷:۵۰ از شبکه دو پخش خواهد شد.
این فیلم محصول سال ۲۰۱۳ است و سارا استوارت ، بل پاولی ، دیانا کوئیک بازیگران اصلی این فیلم هستند.
شبکه نمایش
شبکه نمایش همواره با پخش فیلم های ایرانی و سینمای جهان معمولا در طول هفته نیز توانسته مورد توجه مخاطبان بسیاری قرار بگیرد. از جمله فیلم «مدار بسته» که چهارشنبه ۹:۳۰ صبح پخش خواهد شد.
«مدار بسته» فیلمی جنایی به کارگردانی جان کرولی و محصول ۲۰۱۳ است. اریک بانا، ربکا هال، کیران هایندز، جیم برودبنت، ریز احمد و جولیا استایلز بازیگران این فیلم هستند.
فیلم «ولگرد وحشی» روز چهارشنبه ساعت ۱۱ صبح روی آنتن این شبکه خواهد رفت. داستان فیلم «ولگرد وحشی» در باره یک افسر کارکشته پلیس به نام برویتز است که برای دستگیری یک گروه مافیایی خود را به عنوان یک قاتل خورده پا با نام آنتونیو جا می زد تا به این سازمان مافیایی نفوذ کند. ژان پل بلموندو، جرج گرت، و ژان فرانسیس بالمر بازیکران اصلی این فیلم هستند.
«وقت بزرگ شدنه» چهارشنبه ساعت ۱۳ پخش خواهد شد. فیلم تلویزیونی «وقت بزرگ شدنه» به کارگردانی ژرژ هاشم زاده، و بازیگرانی چون جواد عزتی، سیامک صفری، گلاره عباسی، مه لقا باقری، حدیثه تهرانی و … ایفای نقش کرده اند. در خلاصه داستان آمده است: صدری پیرپسر منظم به همراه دوست دیرین خود اسد مرد میانسالی که با همسرش در حال متارکه است در یک کار به شراکت مشغولند. با عاشق شدن و در نتیجه ازدواج صدری با ناهید وگذاشتن شرط قطع ارتباط صدری با اسد در ضمن عقد…
«ضربه سخت» عنوان فیلمی آمریکایی است که ساعت ۱۷ پخش خواهد شد. این فیلم با بازی «پل نیومن» ماجرای بازیکن و مربی ساده اندیش تیم نا موفق هاکی روی یخ، برای مطرح کردن تیمش دست به هر کاری می زند تا آنکه سرانجام به این نتیجه می رسد که برای دست یافتن به موفقیت با بازی خطا و ایجاد درگیری و دعوا تیم خود را مطرح کند مگر اینکه به این شکل تیم را به جایی برساند.
اما روز پنج شنبه ساعت ۱ بامداد هم فیلم «سدشکنان» پخش خواهد شد.
سدشکنان یک فیلم جنگی است که در سال ۱۹۵۵ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به ریچارد تاد، مایکل ردگریو، چارلز کارسون و رابرت شاو اشاره کرد.
خلاصه داستان: بریتانیا سرسختانه در تلاش است تا راهی برای کوتاه کردن جنگ جهانی دوم پیدا کند. بدین منظور حمله‌ای شجاعانه به قلب صنعت آلمان پیشنهاد می‌شود. در ابتدا این نقشه غیرممکن به نظر می‌رسید تا اینکه یک دانشمند بریتانیایی سلاحی اختراع می‌کند که قابلیت نابود کردن هدفهای از پیش تعیین شده را دارد …
«حالا چه شود» نیز عنوان فیلم دیگری است که پنج شنبه ساعت ۱۳ پخش خواهد شد. حالا چه شود! فیلمی به کارگردانی محمد جعفری هرندی و نویسندگی سیدمحسن وزیری، محمد جعفری هرندی، حمید جمدر محصول سال ۱۳۷۳ است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در کنار یک هتل بزرگ خانه‌ای قدیمی مثل یک وصله ناجور قرار دارد مشاور املاک محل قصد فروش این خانه را دارد که با کمک فرزندان متوسل میشود. جمشید مشایخی، شهلا ریاحی و پروین سلیمانی از بازیگران این فیلم هستند.
در خلاصه داستان آن آمده است: این فیلم داستان پیرمردی است که دو مشکل دارد، اول اینکه دامادش را متقاعد کند که هر چه زودتر خانه‌ای تهیه کند و همسر عقد کرده اش را از خانه او ببرد وگرنه اجازه ندارد وارد خانه او شود. دوم حفاظت از پس اندازش که مایل نیست در بانک نگهداری کند و آن را به صورت نقدی در آستر کت خود جاسازی کرده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6798/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو