اولین حضور بازیگر زن در نمایش خانگی؛

مهتاب کرامتى «رقص روى شیشه» را پذیرفت!

مهتاب کرامتى «رقص روى شیشه» را پذیرفت!
calendar سه شنبه 09 مرداد 1397 در 12:39
مهتاب کرامتى به عنوان نقش اصلى زن مجموعه «رقص روى شیشه» به کارگردانى مهدى گلستانه انتخاب شد.

آینه نیوز: مهتاب کرامتى با حضور در مجموعه  «رقص روى شیشه» به کارگردانى مهدى گلستانه و تهیه‌کنندگى پیمان جعفرى براى اولین بار ایفاى نقش در شبکه خانگى را پذیرفت.

مهتاب کرامتى پیش از این دو بار در فیلم هاى سینمایى «آدم‌کش» و «عصر یخبندان» به عنوان نقش اصلى زن با بهرام رادان کنار هم قرار گرفتند و این بار نیز هر دو براى نخستین بار با «رقص روى شیشه» به شبکه نمایش خانگى خواهند آمد تا تجربه اى متفاوت را پشت سر بگذارند.

«رقص روى شیشه» مجموعه اى ٢٦ قسمتى است که فیلمنامه آن براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى به قلم طلا معتضدى به نگارش درآمده و حالا مهتاب کرامتى دیگر چهره مطرح سینمایى پس از بهرام رادان، امیر آقایى و میترا حجار است که حضورش در این مجموعه قطعى شده است و به زودى اسامی بازیگران مطرح دیگرى نیز به این فهرست اضافه خواهد شد.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: پیمان جعفرى، کارگردان: مهدى گلستانه، مجرى طرح: مانترا فیلم تابا،سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبردارى: مرتضى غفورى، صدابردار:امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانى، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچى، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزى  و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6772/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو