برنامه «شبی با عبدی» چه فرقی با «دورهمی» دارد؟!

برنامه «شبی با عبدی» چه فرقی با «دورهمی» دارد؟!
calendar یکشنبه 07 مرداد 1397 در 16:52
بازیگر آیتم نمایشی «شبی با عبدی» تاکید دارد که این برنامه با «دورهمی» شباهت ندارد و نحوه حضور مهران مدیری و اکبر عبدی نیز با هم متفاوت است.

آینه نیوز: نصرت میرعظیمی بازیگر نمایش های «شبی با عبدی» که آخر هفته ها از شبکه نسیم پخش می شود درباره این مجموعه و رویکرد نمایش هایی که در آن اجرا می شود گفت: این برنامه درباره احیا کردن تئاتر است و مثل یک جشنواره عمل می کند که هنرمندان علاقه مند به نمایش از اقصی نقاط کشور در آن حضور می یابند.

وی در واکنش به کیفیت پایین برخی از این نمایش ها بیان کرد: کیفیت استانداردی را در نظر گرفته ایم اما کیفیت گروه ها از برنامه های سوم و چهارم به بعد بهتر شد. خیلی از گروه های تئاتری که در شهرستان ها از اجرا محروم هستند اینجا می آیند و حتی به نظرم به بهانه دیده شدن آنها توسط همشهریانشان، مخاطب تلویزیون بالا می رود.

میرعظیمی اضافه کرد: هر برنامه ای به آزمون و خطا نیاز دارد و این مجموعه هم بعد از چند برنامه مخاطب خود را پیدا کرده است.

وی درباره شباهت های ساختاری میان «شبی با عبدی» با اجرای اکبر عبدی و «دورهمی» با اجرای مهران مدیری اظهار کرد: این دو برنامه با هم متفاوت هستند، آقای مهران مدیری در «دورهمی» اجرا می کرد ولی در اینجا آقای اکبر عبدی بازی هم می کند و ما به همراه یکدیگر نمایش اجرا می کنیم و بازی داریم. نمایش ها نیز همانطور که گفته شد توسط گروه های تئاتری از سراسر کشور اجرا می شود.

مهر./

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6732/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو