فرخ‌نژاد، رادان و کیانیان گزینه‌های اجرای «پنج ستاره»؛

گمانه زنی درباره خداحافظی اشکان خطیبی از «پنج‌ ستاره»

گمانه زنی درباره خداحافظی اشکان خطیبی از «پنج‌ ستاره»
calendar شنبه 06 مرداد 1397 در 00:24
شنیده‌ها حاکی از آن است که اشکان خطیبی در ادامه مسابقه «پنج ستاره» حضور ندارد و گزینه‌های دیگری برای اجرای این برنامه در نظر گرفته شده‌اند.

آینه نیوز: پخش اولین قسمت از فصل اول مسابقه بزرگ «پنج ستاره» با اجرای اشکان خطیبی از ۱۷ اسفند هم‌زمان با فرارسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و روز مادر آغاز شد. فصل اول این مجموعه که در طول ۱۴ قسمت روی آنتن شبکه پنج سیما رفت تا پایان اردیبهشت ماه ادامه داشت و از شب گذشته (پنجشنبه ۴ مرداد) قسمت اول از فصل دوم این مجموعه پخش شد.

این در حالی است که شنیده می‌شود اشکان خطیبی مجری «پنج ستاره»  از این پس در این مسابقه حضور نخواهد داشت و به این ترتیب گزینه‌های دیگری برای اجرای مسابقه «پنج ستاره» در نظر گرفته شده‌اند.

حمید فرخ‌نژاد، بهرام رادان و رضا کیانیان گزینه‌های اجرای این مسابقه تلویزیونی هستند و باید دید پس از خطیبی کدامیک از بازیگران نام‌برده شده اجرای «پنج ستاره» را بر عهده خواهد گرفت. نکته قابل توجه این است که هر سه گزینه اجرای این مسابقه، بیش از آنکه در تلویزیون حضور داشته باشند در مدیوم سینما فعالیت کرده‌اند و هر سه جزو بازیگران چهره و بزرگ سینمایی محسوب می‌شوند.

با این تفاصیل باید منتظر ماند تا ببینیم «پنج ستاره» پای کدامیک از این بازیگران بزرگ سینما را به عنوان مجری، به تلویزیون باز می‌کند؟

خبرگزاری صبا./

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6699/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو