حذف «آی‌فیلم» اچ‌دی از روی گیرنده‌های دیجیتال!

حذف «آی‌فیلم» اچ‌دی از روی گیرنده‌های دیجیتال!
calendar پنجشنبه 04 مرداد 1397 در 07:05
شبکه آی‌فیلم اچ دی از روی گیرنده‌های دیجیتال حذف شد و مخاطبان از این پس تنها شبکه آی‌فیلم اس‌دی را می‌توانند مشاهده کنند.

آینه نیوز: شبکه آی‌فیلم اچ دی بدون اطلاع قبلی به مخاطبان از روی گیرنده‌های دیجیتال حذف شده است.

بنا بر این گزارش، با این تصمیم مخاطبان دیگر نمی‌توانند شبکه آی فیلم را با کیفیت اچ دی تماشا کنند و باید به شبکه آی فیلم اس دی مراجعه کنند که شماره این شبکه نیز تغییر کرده و از ۱۴ به ۱۲ منتقل شده است و بینندگان تلویزیون برای دریافت شبکه اس‌دی نیز باید شبکه‌ها را دوباره جستجو کنند.

این تصمیم در حالی گرفته شده که در حال حاضر بسیاری از نقاط تهران شبکه اس‌دی آی‌فیلم قابل دریافت نیست و سازمان صداوسیما نیز در زمینه حذف شبکه اچ دی اطلاع‌رسانی نکرده است.

در همین رابطه یکی از مسئولان شبکه آی فیلم در پاسخ به دلایل حذف این شبکه گفت: واقعیت این است که ما از تصمیم شکبه مبنی بر حذف آی فیلم اچ دی بی‌خبر بودیم و به واسطه کامنت‌های مخاطبان متوجه این موضوع شدیم.

وی ادامه داد: اگر ما زودتر متوجه این موضوع شده بودیم قطعا از طریق زیرنویس و راه‌های دیگر آن را به مخاطبان خود اطلاع‌ می‌دادیم تا سردرگم نشوند.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا قطعی شبکه اچ‌دی آی‌فیلم مقطعی است یا دائمی نیز عنوان داشت: ما هنوز از چرایی این اتفاق بی‌خبریم و علت آن را نمی‌دانیم ولی بعید می‌دانم که آی‌فیلم اچ دی دوباره به گیرنده‌های دیجیتال برگردد.

فارس./ 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6675/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو