اهالی دوبله به دیدار همکار قدیمی رفتند

وقتی دوبلور پیشکسوت تلویزیون غافلگیر می‌شود!+ عکس و فیلم

وقتی دوبلور پیشکسوت تلویزیون غافلگیر می‌شود!+ عکس و فیلم
calendar چهارشنبه 03 مرداد 1397 در 14:18
گویندگان و دوبلورهای تلویزیون با برپایی جشن تولد «حسین عرفانی» را شگفت‌زده کردند.

آینه نیوز: صبح امروز، گویندگان تلویزیون در ساختمان معاونت سیما جمع شدند و با برپایی جشن تولد اتفاقی شگفت انگیز را برای «حسین عرفانی» دوبلور پیشکسوت رقم زدند.

نقی‌یی مدیر امور دوبلاژ سیما، افشین ذی نوری، زهره شکوفنده، بیژن علی محمدی، علی منصوری، رهبر نوربخش و ... از جمله هنرمندان و دوبلورهای حاضر در این مراسم بودند.

حسین عرفانی در روز تولد خود از خاطرات دوبله شخصیت های متعدد در سریال «مدیرکل» گفت: سریال «مدیرکل» مفرح و انتقادی بود من در این سریال حدود بیست تیپ گفتم و خاطرات خوبی را دارم.

وی در خصوص حضور استعداد های جوان دوبله عنوان کرد: جوانان استعداد خوبی دارند از این رو امیدوارم دوباره نسل ما تکرار شود.

عرفانی با اشاره به شرایط مالی واحد دوبلاژ اظهار کرد: شرایط خوب است که کار می کنیم از ابتدای سال به همت رسانه ملی و مدیر دوبلاژ «نقی یی» ۵۰ درصد حقوق ما اضافه شده است .

در ادامه زهره شکوفنده گفت: ما خیلی مشتاق هستیم که جوانان با استعداد ها با صداهای خاص به این عرصه وارد شوند.

نقی یی مدیر دوبلاژ در خصوص تست استعداد یابی از علاقمندان به دوبله گفت: کسانی که علاقمند به دوبله هستند می توانند تماس بگیرند و درخواست بدهند و زمانی که نیاز داشته باشیم رایگان از آنها تست گرفته می شود و صدا هایی که مستعد هستند در واحد دوبلاژ با آنها همکاری می کنیم

وی افزود:چندی پیش با حضور خانم ناظریان،حسین عرفانی،قنبری،مدقالچی،باشکنده از علاقمندان این دوره تست گرفتیم .

نقی یی با بیان اینکه امسال شرایط خوبی داشتیم و افزایش دستمزد خوبی را شاهد بودیم، گفت: استودیو های ما ۸۰درصد مشغول به فعالیت بودند و مستند هایی برای شبکه مستند تولید کرده ایم.

گفتنی است؛ حسین عرفانی متولد مردادماه ۱۳۲۱ در تهران است. او از دوبلور‌های مشهور ایران و همسر شهلا ناظریان است. این هنرمند کار دوبله را از سال ۱۳۴۰ و مدیریت دوبلاژ را سال ۱۳۵۶ آغاز کرد.

او با صدایی بم گویندگی‌های خوبی کرده است و قابلیت تیپ سازی بسیار دارد. عرفانی همچنین در سریال عالیجناب (۱۳۹۶) به ایفای نقش پرداخته است.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6659/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو