دیوید لیتچ «اژدها وارد می‌شود»‌ می‌سازد

«اژدها وارد می‌شود»‌ به‌ پرده سینِما بازمی‌گردد

«اژدها وارد می‌شود»‌ به‌ پرده سینِما بازمی‌گردد
calendar سه شنبه 02 مرداد 1397 در 13:25
فیلم مشهور «اژدها وارد می‌شود» که روزگاری با بازی بروس لی در سینِما یکه‌تازی می‌کرد با کارگردانی دیوید لیتچ به‌ پرده سینِما بازمی‌گردد.

آینه نیوز: کار ساخت دوباره فیلم «اژدها وارد می‌شود» آغاز شده است، این فیلم نخستین بار با بازی بروس لی در سال ۱۹۷۳ به سینِما عرضه شد.

در حالی که هنوز نویسنده فیلمنامه و بازیگران فیلم معرفی نشده‌اند، دیوید لیتچ کارگردان فیلم ابرقهرمانی متفاوت «دد پول» برای حضور در این پروژه وارد مذاکره شده است.

در فیلم اصلی «اژدها وارد می‌شود» رابرت کلاوس کارگردان بود و بروس لی در کنار جان ساکسون و جیم کلی نقش‌های اصلی را بازی می‌کردند. «اژدها وارد می‌شود» نخستین بار سه روز پس از مرگ بروس لی در ۳۲ سالگی در هنگ‌کنگ اکران شد.

این فیلم سال ۲۰۰۴ به دلیل اهمیت فرهنگی، هنری و تاریخی در آرشیو ملی فیلم آمریکا ثبت شد.

بروس لی در فیلم «اژدها وارد می‌شود» نقش فردی را بازی می‌کرد که برای جمع‌آوری اطلاعات درباره یک تبهکار راهی جزیره‌ای خصوصی می‌شود و در مسابقات رزمی شرکت می‌کند.

دیوید لیتچ که اکنون کارگردان شناخته‌شده‌ای است، به عنوان بدلکار ستاره‌هایی از جمله برد پیت و ژان کلود‌ ون‌دام وارد سینِما شد. او سال ۲۰۱۴ با فیلم اکشن «جان ویک» وارد دنیای کارگردانی شد هر چند که در آن فیلم فقط از چاد استالسکی به عنوان کارگردان نام برده شد. او پس از آن در سال ۲۰۱۷ فیلمی در ژانر تریلر با عنوان «بلوند اتمی»‌ با بازی شارلیز ترون کارگردانی کرد و سپس نوبت به فیلم ابرقهرمانی «دد پول»‌ رسید.

منبع: variety.com

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6637/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو