زندگی‌نامه و خاطرات شهدای مدافع حرم زینبیون کتاب می‌شود

زندگی‌نامه و خاطرات شهدای مدافع حرم زینبیون کتاب می‌شود
calendar سه شنبه 02 مرداد 1397 در 11:30
به زودی خاطرات و زندگی نامه شهدای فاتح زینبیون توسط انتشارات شهید کاظمی منتشرمی‌شود.

آینه نیوز: شهدای مدافع حرم زینبیون به شجاعت و مقاومت در دفاع از حرم‌های اهل بیت ع شهره می باشند. این مدافعان حرم در عین شجاعت نه تنها  در کشور خودشان بلکه در رسانه ها هم مظلوم‌اند.

در حالی که  شیعیان پاکستانی در کشور خودشان در گیر جنگ های داخلی با جریانات تکفیری و ضد اسلام و شیعه  هستند اما باتوجه به مظلومیت اسلام و شیعیان اسلام، تکلیف خود می دانند که در دفاع از حریم اهل بیت ع در مقابل جریانات تکفیری و سلفی حضور یابند و از اسلام و حریم اهل بیت دفاع کنند.

نشر شهید کاظمی که به عنوان ناشر تخصصی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شناخته شده مدتی است که در حوزه کتب مدافعان حرم خوش درخشیده است و بیش از 20 عنوان کتاب در این زمینه منتشر کرده است.

این انتشارات با توجه به دغدغه و  تکلیفی که بر عهده خود میداند اقدام به تدوین چندین کتاب از شهدای مدافع حرم پاکستانی  نموده است که در حال تکمیل می باشد و به زودی منتشر و روانه بازار نشر می‌ شود.

علاقه مندان جهت اطلاع از کتب تازه نشر و همچنین  تهیه کتاب ها میتوانند از طریق سایت من و کتاب  manvaketab.ir و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه 3000141441 مطلع شوند و کتب را تهیه نمایند.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6631/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو