تمجید بازیگر بین المللی ایران از تیم ملی فوتبال و کی روش کبیر

تمجید بازیگر بین المللی ایران از تیم ملی فوتبال و کی روش کبیر
calendar چهارشنبه 06 تير 1397 در 15:29
آینه نیوز: در حالی که بسیاری از شخصیت های فرهنگی در روزهای اخیر به تمجید از تیم ملی فوتبال ایران و عملکرد تیم کی روش در جام جهانی پرداختند، «پیمان معادی»؛ بازیگر موفق سینمای ایران که با چند کارگردان مطرح جهانی فعالیت کرده است، در صفحه مجازی نسبت به بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران به نیکی یاد کرد.

آینه نیوز: در حالی که بسیاری از شخصیت های فرهنگی در روزهای اخیر به تمجید از تیم ملی فوتبال ایران و عملکرد تیم کی روش در جام جهانی پرداختند، «پیمان معادی»؛ بازیگر موفق سینمای ایران که با چند کارگردان مطرح جهانی فعالیت کرده است، در صفحه مجازی نسبت به بهترین تیم تاریخ فوتبال ایران به نیکی یاد کرد و نوشت: ««از گروه مرگ بالا نرفتید، ولى در باورها و قلبهایمان بالا رفتید، خیلى بالا. نقطه عطقى در این عرصه ساختید که فراموش نخواهد شد. درست مثل والیبال کشورمان، اتفاقى که باید را رقم زدید. در اینکه در هر گروه دیگرى بودید حتما صعود میکردید شکى نیست. و اینکه اگر ضربه طارمى( که فوق العاده کار کرد ) اگر گل میشد یا هزار اما و اگر دیگر، جدا دیگر اهمیت ندارد. این مهم است که کیف میکنیم وقتى بازی تان و تلاش غیورانه تان را میبینیم.

افتخار میکنیم به تک تکتون. این حس که حالمان الان گرفته اس رو هم خودتون ساختید، چون سطح توقعمون رو با عملکرد فوق العاده تون بالا بردید و بابت این بالا رفتن سطح توقع که بزرگترین و با ارزشترین دستاورد هر ملتى است، الحق سپاسگزاریم. همه مردم ایران با هر باور و گرایش سیاسى و دینى، با هر قومیت و نژادى در سراسر جهان قربان تک تک قطرات اشک و عرق تنتون رفتند. حالا ما ادعا داریم، و بدور از شوخیهاى لوس و متلکهاى قبل از از جام، میخواهیم در فوتبال دنیا حرفى براى گفتن داشته باشیم، که این به مراتب هزاران بار با ارزش تر از صعود از مرحله گروهى این جام هست.

ممنون از کارلوس کیروش کبیر و عزیز که علاوه بر مهارت و تاکتیک و غیرت و باور به بچه ها، به تیم شخصیتى در کلاس بالاى جهان را داد و یک ملت رو اینچنین سربلند و مغرور و امیدوار به اینده کرد حتی در روزهایى که هیچ دلیلی برای سربلندی و خوشى و امید وجود نداره. کیف میکنیم وقتى مربیمون رو میبینیم و در لحظاتى که که از فرط استرس و نگرانى نمیدونیم چه کنیم میبینیم مردى از تبار دیگر چند برابر ما تعصب دارد و این اراممان میکند.

ممنون مهدی طارمى بابت زحمات و نمایش کم نظیرت و دم همه بچه هاى ایرانى گرم. از امشب به بعد فوتبال ما فوتبال دیگریست و چشمان متوقع ما به لطف نفسهاى شما خیلى بالاتر از پیش به اینده باشکوه و پر افتخار دوخته شده. خدا قوت به تک تکتون و باز خداوند حافظ کیروش، تک تک بچه هاى تیم، و بقیه زحمتکشان و دلسوزان واقعى این مملکت باشد.»

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6509/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو