«سم مندس» راوی جنگ جهانی اول می شود

«سم مندس» راوی جنگ جهانی اول می شود
calendar سه شنبه 29 خرداد 1397 در 10:25
آینه نیوز: کارگردان نامدار بریتانیایی در همکاری با کمپانی اسپیلبرگ، یک فیلم درباره جنگ جهانی اول را برای آنها کارگردانی می‌ کند.

آینه نیوز: کارگردان نامدار بریتانیایی در همکاری با کمپانی اسپیلبرگ، یک فیلم درباره جنگ جهانی اول را برای آنها کارگردانی می‌ کند. به گزارش مهر و به نقل از ورایتی، کمپانی «امبلین پارتنرز» متعلق به استیون اسپیلبرگ ساخت فیلمی درباره جنگ جهانی اول با عنوان «۱۹۱۷» را برعهده گرفت. قرار است سم مندس این فیلم را کارگردانی کند.

بنا بر این گزارش، تولید این فیلم از آوریل آینده شروع می‌ شود و دسامبر ۲۰۱۹ برای اکران آن در آمریکا درنظر گرفته شده است. یونیورسال کار توزیع این فیلم را برعهده خواهد داشت. فیلمنامه این فیلم را مندس نوشته است.

اسپیلبرگ با تاکید بر این که کمپانی وی از ابتدا خانه مندس هم بود از حضور او در این پروژه ابراز خوشحالی کرد. موضوع این فیلم کاملا پوشیده نگه داشته شده و تنها اطلاعی که درباره آن داده شده این است که فیلم درباره جنگ جهانی اول است.

این نخستین کارگردانی سینمایی مندس پس از ساخت فیلم‌ های «اسکای فال» و «اسپکتر» از مجموعه جیمز باند است. وی در این فاصله در تئاتر لندن فعالیت می‌ کرد و جدیدترین نمایشی که روی صحنه برد «قایقران» بود.

 

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6490/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو