ابهام در ماجرای کنسرت خواننده جوان ترکیه

ابهام در ماجرای کنسرت خواننده جوان ترکیه
calendar دوشنبه 21 خرداد 1397 در 11:09
آینه نیوز: از صبح روز شنبه نوزدهم خردادماه کنسرت «ایلیاس یالچینتاش» در ایران خبرساز شد. اجرایی که برای اولین‌ بار قرار است طی روزهای 13 و 14 تیرماه توسط شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در جزیره کیش برگزار شود.

آینه نیوز: از صبح روز شنبه نوزدهم خردادماه کنسرت «ایلیاس یالچینتاش» در ایران خبرساز شد. اجرایی که برای اولین‌ بار قرار است طی روزهای  13 و 14 تیرماه توسط شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در جزیره کیش برگزار شود.

به گزارش موسیقی ما، در خبری جداگانه، روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که هیچگونه مجوزی برای برگزاری این برنامه در ایران صادر نکرده است. در این خبر وصول درخواست صدور مجوز این برنامه تأیید شده بود ولی روابط عمومی دفتر موسیقی اعلام کرد نسبت به صدور مجوزی در این زمینه اقدامی نکرده و مسئولیت هر گونه برنامه های موسیقایی فاقد مجوز مناطق آزاد کشور را برعهده مسئولان و مدیران مناطق یاد شده دانست

اعلام این خبر در حالی بود که از چندی پیش فروش بلیت‌های کنسرت ایلیاس یالچینتاش از طریق سایت اکسیر کنسرت آغاز شده بود و بازار شایعات درباره برگزاری یا عدم برگزاری آن به سرعت داغ شد. تا اینکه عصر شنبه نوزدهم خردادماه روابط عمومی شرکت اکسیر نوین اطلاعیه ای را رسانه ای کرد و در آن اشاره داشت که کلیه مجوزهای لازم و قانونی در خصوص برگزاری این برنامه اخذ شده و کنسرت خواننده ترک در زمان اعلام شده برگزار خواهد شد با این وجود همچنان ابهام در برگزاری کنسرت خواننده جوان ترکیه ای وجود دارد؛ به خصوص بعد از اتفاقاتی که برای نوازنده برجسته ای همچون ریچارد کلایدرمن افتاد.

الیاس یالچینتاش؛ آهنگساز، خواننده و ترانه سرا متولد شهر ارزنجان ترکیه بوده اما کودکی خود را در استانبول ترکیه گذرانده‌ است.

.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6475/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو