کارگردان نمایش «علیمردان خان» از اجرای نمایشی موزیکال در «شهرزاد» خبر داد

نمایشی با حضور «صدا پیشه ها»

نمایشی با حضور «صدا پیشه ها»
calendar یکشنبه 06 خرداد 1397 در 09:45
آینه نیوز: نمایش موزیکال «علیمردان خان» به کارگردانی حامد رحیمی نصر از تاریخ 19 خردادماه در تماشاخانه شهرزاد به روی صحنه می رود.

سرویس تئاتر آینه نیوز: نمایش موزیکال «علیمردان خان» به کارگردانی حامد رحیمی نصر از تاریخ 19 خردادماه در تماشاخانه شهرزاد به روی صحنه می رود.


«حامد رحیمی نصر» در گفتگو با «آینه نیوز» ضمن اجرای این نمایش عنوان کرد: قصه فولکلور «علیمردان خان» دستمایه اولیه نمایشی پرفورمنس گونه و موزیکال است که سالها روی اجرا و دراماتورژی آن کار کرده ام و اکنون خرسندم تا به مخاطبین تئاتر، اجرای نمایشی متفاوت با طنزی فاخر را نوید دهم.
کارگردان و بازیگر نمایش علیمردان خان اضافه کرد: در این نمایش «ناصر ممدوح» پس از 40 سال به روی صحنه خواهد رفت و محمدرضا هدایتی، اردشیر منظم، شوکت حجت، نادر علیمردانی، تیما پور رحمانی، منصور عربی، درسا حکیم الهی و سمیرا ذوالفقار نیز از دیگر بازیگران این نمایش خواهند بود.
این کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر افزود: این نمایش برای نخستین بار در تاریخ تئاتر کشور سعی کرده تا نوار قصه ای را با تکیه بر گونه های مدرن نمایشی به عینیت تبدیل کند تا مخاطب در هر لحظه از اجرا، ضمن روایت شیرین و جذاب با تصاویر خارق العاده ای نیز مواجه شود.
شایان ذکر است؛ حامد رحیمی نصر پیش تر کارگردانی «بیگانه خوران»؛ نمایش تحسین شده منتقدان تاتر را در کارنامه خود ثبت کرده است.

telegram instagram twitter email print chain

http://ainenews.ir/fa/news-details/6450/

chapta

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نقد

تبلیغات

یادداشت

گفتگو